יוני 2014

לחברים שלום

מאחר ואנחנו נמצאים במרפאה קטנה, אנחנו מקבלים חלק מהשירותים ממרפאה ב' בבית שאן, כמו שירותי מזכירות (ט' 17 ועוד) וכמו שירותי בית מרקחת לתרופות שאין לנו במרפאה. ואנו תלויים בה לטוב ולרע. כלומר, לא הכל בשליטתנו ועל מנת למנוע בעיות ועיכובים אנו רוצות לבקש מכם כמה דברים:
  1. טופסי 17 יש להזמין שבועיים מראש על מנת למנוע עיכובים ולחץ.
  2. טופסי 17 לבתי חולים או מכונים שאינם בהסדר עם קופת החולים הכללית, יש להביא בהקדם כיוון שיש צורך באישור מיוחד הדורש גם הוא זמן נוסף.
  3. בדיקות דם – מי שמעוניין לבצע בדיקות דם ולא קיבל הפניה לבדיקות מהרופא, גם אם קיבל הזמנה בפתק בדואר, או בהודעת SMS , נא לבקש שנוציא לו הפניה יומיים שלושה לפני הבדיקה עצמה, על מנת למנוע עיכובים והמתנה ממושכת בשעות בדיקת הדם בבוקר.
  4. בימים ג', ד' ו-ה' . בין השעות 7:00-8:30 לקיחת בדיקות מעבדה בלבד. החריגים מבחינה זו, הם ילדי בית ספר בתקופת הלימודים ומקרים דחופים. חלוקת תרופות, שאלות, בקשות (גם בטלפון) אחרי השעה שמונה וחצי. במקרים דחופים כשאין מענה טלפוני במרפאה, אפשר להתקשר לבתיה תור.
  5. הזמנת תרופות שלא מגיעות עם התרופות הכרוניות, כדאי לבצע כאשר נשארות תרופות לעוד לפחות עשרה ימים, כיוון שזה הזמן שלוקח בין הזמנת התרופות מבית המרקחת בבית שאן עד להגעתן למרפאה. התהליך אורך בין שלושה ימים לשבוע (לא כולל סוף שבוע) בדרך כלל ולכן יש להיערך מראש ולהזמין תרופות בזמן על מנת שלא יחסרו לכם.
  6. את התרופות הכרוניות מזמינים כשבועיים לפני שהן מגיעות למרפאה, לכן מומלץ לבקש לעכב תרופות עודפות שהצטברו קרוב ככל הניתן ללקיחת התרופות האחרונה מהמרפאה.
    ניתן להחזיר ולהזדכות על תרופות שהופסק השימוש בהן על פי הוראת הרופא ולא על תרופות שנצברו מחוסר שימוש.
  7. את התרופות מחלקת האחות בלבד!!! גם אם אתם יודעים איפה התא שלכם וגם אם אתם רואים את התרופה במו עינכם. הכניסה לחדר התרופות אסורה מלבד לצוות הרפואי.
  8. שעות קבלה במרפאה מפורסמות על דלת המרפאה, בכולבו ובמנהלה, כמו כן השעות מופיעות באתר הקיבוץ.

בברכת בריאות
צוות המרפאה


שירותי בריאות