Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -
logo

דף מידע מס' 10 - 3/7/18

לכל התלמידים שסימו את שנת הלימודים נאחל חופשת קייץ נעימה ומעניינת


-

 

תודה גדולה.

לאחרונה התחלנו בפרויקט ניקיון גינות של חברי ותיקים על ידי הנוער שלנו. הם עשו עבודה נפלאה ולכן תודה ענקית.
חברים המעוניינים בניקיון גינתם יכולים לפנות אלי.

בתיה

-
-

 

מפת"ק נמסר:

משפחת ינאי ואביטל שוהם ושני ילדיהם הגיעו חזרה הביתה במגמת קליטה. חמש משפחות נוספות תצטרפנה במהלך יולי ואוגוסט לחגיגת הצמיחה שלנו. נאיר להן פנים.

מאמצים רבים נעשים על מנת להתחיל בעבודות החברה הכלכלית של המועצה להכשרת מגרשים נוספים ברצועה שבין מבני החינוך לשכונה החדשה.
המשפחות ממתינות להגרלת מגרשים אלו, בכדי שתוכלנה להשלים מהלך ולהתקבל לחברות מלאה ברשפים.

יוסי ר.

-

 

תודה - להילה יפלח על שעות אין ספור אותן הגדישה על מנת להנגיש לנו את צילומי המופע המרכזי.

תודה - לאנדריאס שסייע לה רבות במציאת פתרונות טכניים.

עכשיו אנו מצפים לערב תרבות בבריכה בו נוכל להקרין על מסך גדול את ערב המופע, ולהתמלא שוב גאווה במעשה ידינו.


-
 
מזל טוב
לטל ואורן שחם ולכל המשפחה
להולדת הבן יותם
אח לאיתמר, רוני ואבישי
 
-

ומה בחצר:

  • משפחת ציפר החלה לבנות את ביתה בשכונה המערבית. אנו מזכירים שנותרו עדין 2 מגרשים פנויים בשכונה זו למעוניינים.
  • החלו בעבודות בניית מעון יום נוסף בין גן כוכב לבית התינוקות )פרפרים( נקווה שבנייתו תסתיים כמתוכנן. שימו לב במשנה זהירות לתנועה באזורי הבניה, משאיות ורכבים יסעו בנתיבים אלו, נקווה שנעבור תקופה זו בשלום.
  • העבודה במבנה המשרדים ב"מטבח" מתקדמת ואנו עושים ככל יכולתנו לגמור את העבודות שם ולהחזיר את המבנה הנוכחי לצרכי החינוך.
  • מאמצים רבים מושקעים לקדם את שכונת הבנים, אנו עובדים בשתי חזיתות במקביל, האחת בהסדרת החוזים וההסכמים עם הבונים ועם החכ"ל והשנייה ברמת התכנון לבחון שוב את - התוכניות ולהכניס לתוכן את צרכי הקיבוץ.
  • עונת הרחצה החלה בבריכה בקשיים טכניים רבים, עשינו מאמצים רבים לא לפגוע בפעילות הבריכה, התנצלותנו הכנה על חוסר הנוחות בתחילת העונה. שכרנו מפעיל בריכה מלווה שעוזר לנו מניסיונו רב השנים בהבנת מכלול המערכות והדרכת העובדים. אנו מאמינים שבסיומו של התהליך מול כל הגורמים נוכל להנות משקט תפעולי.
  • מקלטים השלמנו מהלך של פינוי וניקוי מקלטים ישנים כחלק ממהלך כולל של הסדרת נושא – הצח"י ברשפים.
  • גן קהילתי החורשה ליד מגדל המים שוקמה פעם נוספת אחרי שניזוקה ע"י יד נעלמה, מאז שקט. - אנו רואים בחומרה רבה כל פגיעה\השחתה של רכוש או ציוד גם אם הוא בשטח ציבורי. יש דרך מסודרת לדון בדברים ומחאה מסוג זה לא מקובלת בשום מקום ואנו לא נהסס לערב גורמים חיצוניים לטיפול במקרים מסוג אלה.
  • נהלי בנייה הכתובת לכל נושא בתחום הבנייה היא ועדת תכנון. במידה ויש שאלות או בקשות יש - להפנות אותם במסודר לתאו להב יו"ר ועדת תכנון והוא במידת הצורך ידע להפנות לגורמים הרלוונטיים. בימים הקרובים תפיץ ועדת תכנון מחדש את נהלי הבנייה. יש להקפיד על גידור וסימון אתר הבנייה, פינוי פסולת לאתרים מוסדרים ועוד כפי שנמסר לבונים ונחתם על ידם ועל ידי הקבלן.
 
-

ושוב כלבים

תזכורת לבעלי הכלבים

בכל עונה ובכל תקופה בשנה אין לשחרר את הכלבים שיסתובבו בחצר ברשפים או - בשלפים, לא נעים לאף אחד לדרוך על צואת כלבים שנשארת על הדשאים, לכן בעלי כלבים אספו את ה"מתנה" שכלבכם משאיר אחריו!

כמו כן, על מנת להמנע ממקרים של נשיכה ופחד של ילדים קשרו את הכלבים וטיילו איתם עם רצועה. מקרה נשיכה לא תורם לאף אחד אלא רק גורם נזקים וסכסוכים מיותרים;

זה תלוי רק בנו, אם נדע להתנהל כקהילה מתחשבת.....

 
-

 


לדף הבית