Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -
logo

דף מידע מס' 9 - 1/6/18

לחברי קיבוץ רשפים שלום,

אתמול באופן רשמי סיימתי לעבוד לצידו של איתן במסגרת החפיפה בת חודש הימים שעברתי ביחד איתו, קשה להכניס 10 שנים לחודש אחד וודאי שיש לי עוד המון ללמוד ולהכיר אבל בשלב כל שהוא חייבים לקפוץ למים. איתן ימשיך להיות זמין עבורי לשאלות והתייעצויות ואני מודה לו על כך ועל קבלת הפנים והמחויבות להכניס אותי לעבודה כמו שצריך. תודה!
במסגרת החפיפה עלו נושאים שונים שדורשים המשך טיפול בטווח הקצר וחלקם לטווח הארוך. אני מבקש מהציבור להמתין עוד קצת לפני שמגיעים עם נושאים לטיפול אלא אם יש נושאים דחופים כמובן. מובן שאפשר להיכנס להגיד שלום ולהיכרות קצרה דלתי תמיד פתוחה למפגשים קצרים כאלו גם ללא הזמנה. לפגישות מסודרות ניתן לתאם עם צביה שמנהלת עבורי את הלו"ז שכרגע עמוס מאוד.

בריכה

בשעה טובה קיבלנו אישור ממשרד הבריאות ואישור עסק, התהליך היה מורכב ולווה בלא מעט אתגרים שעלו לנו תוך כדי עבודה, על כל אלו ניצחו צוות הבריכה אבשלום, שרון וכמובן אביבה שייעצה לנו מניסיונה רב השנים. הבריכה תיפתח כסדרה בשבת 2/6, אני מאחל לכולנו רחצה מהנה וחשוב מכך – בטוחה!.
יש להקפיד על הוראות הצוות ולדווח על כל מפגע או תקלה. מההורים אני מבקש להקפיד על הנהלים בבריכה, ולהיות עירניים ודרוכים.
מבנה מעון חדש- משרד התמ"ת שם אותנו בסד לחצים בלתי אפשרי כמעט והפרויקט חייב לצאת לדרך במהירות, ביום א' הקרוב הקיבוץ (איתן קפלן) יזיז תשתיות שמפריעות לבניית המעון. צפויה אי נוחות זמנית – לידיעתכם. (המבנה ימוקם בין בית תינוקות לגן כוכב)

חינוך

רובי ואורלי מכינות את הקיץ וכבר מסתכלות על שנה הבאה, הצוות המוביל של הגנים ברובו לא צפוי להשתנות, הגנים יעברו הכנה כמידי שנה לקראת השנה הבאה והתאמות נדרשות. עד לבניית המעון החדש אנו נמצא פתרון זמני וראוי למספר חודשים. מבנה המשרדים הנוכחי אמור להתפנות ולעבור לשימוש התלתון. ישנם מס' שינויים ארגוניים כלליים בחינוך שטרם עברו אישור סופי של ההנהלה וידווח עליהם בהמשך. בתקציב מול ביצוע אנו רואים מגמה חיובית.

שכונת 18 ושכונת בנים

נכנסתי לתוך פרויקטים קיימים ובשלב זה אני עדיין בשלב הגישושים לבדוק היכן יש חסמים, היכן אני יכול להשפיע והיכן פחות. אנו עובדים בנושא ומבינים את הרצון העז של המשפחות לראות התקדמות משמעותית. עוד קצת סבלנות, תוצאות בקרוב ממש.

מבנה משרדים חדש

גם כאן נכנסתי לתוך פרויקט קיים ובדקתי היכן נדרשת התערבותי והיכן לא, היו מספר סיכומים והבהרות שנדרשו מול הקבלן והחכ"ל, לאחר שהבהרנו אותם חזרנו לעבודה ואנו תקווה שהקבלן ימסור את המבנה תוך כחודש ימים. למרות שיש עוד הרבה עשייה אלו הנושאים שראיתי לנכון לעדכן לגביהם ואמשיך כמובן לעדכן את הציבור.

הרבה תודה לצוות שמלווה אותי לאורך התקופה בסבלנות ומאור פנים, איתן בלניקוב, צביה, מורן, חגית, בתיה, איריס, אביבה, אורלי, רובי, שמעון, דודו, זיו, איתן עמית ולחברי הנהלת הקהילה שבאמת עושים ימים כלילות להצלחת התהליך ונמצאים איתי בקשר שוטף ויומיומי וזה כמובן לא מובן מאילו.

ימי עבודה שלי- ב' ד' ה' ופעם בחודש יום שישי. (א', ג' אני עובד במושב יונתן).
מייל: m.kehila@reshafim.org.il
טלפון במשרד: 04-6065144
נייד: 052-3282680.
מובן שאני מוצף בטלפונים ונמצא בפגישות לאורך כל היום וסליחה מראש אם לא עונה מיד. במידה ולא חזרתי אליכם אפשר להשאיר הודעה אצל צביה.

סופ"ש נעים
ושבת שלום לכולם,

ניצן.

 
-

עונת הרחצה בבריכת השחייה נפתחת שבת 2/6/18 בשעה 09:00.

שעות פתיחת הבריכה בחודש יוני:
ימים א, ג, ד, ה-    בקר - 8.00- 12.00    אחה"צ - 16.00- 19.30.
יום ב' -        בקר - 6.00 -12.00.    אחה"צ - 16.00- 19.30.
יום שישי-        בקר - 8.00- 12.00.    אחה"צ - 16.00- 19.00.
שבת וחג-        בקר - 9.00- 13.30.    אחה"צ - 16.00- 19.30.
שתהייה לכולם עונה נעימה וקרירה.;
להת'
הצוות הבריכה
 
-

שימו לב!

הצועדים על כביש המערכת בשעות החשכה, יש ללבוש בגד זוהר / מחזיר אור או להצטייד בפנס על מנת שיוכלו לראות אותם ולהמנע מתאונות מיותרות.
 
-
בשעה טובה התקינו במרפאה דלת אטומה
בין חדר הרופא לאולם ההמתנה!
-
מזל טוב
לאלה קריגר
ובן זוגה גבי להולדת הבן בגרמניה
 
-
שבת שלום
-

 

 


לדף הבית