Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 11 — 1/7/16


 
-
 

למסימי יב' המתגייסים, היוצאים לשנת שירות או נשארים לעבוד/לטייל עד הגיוס,
נאחל בהצלחה בדרככם החדשה!

לכל התלמידים, הסטודנטים ואנשי החינוך המסיימים שנה נוספת של לימודים והוראה
נאחל - חופשה נעימה, אגרו כוחות והתרעננו לקראת שנת הלימודים הבאה.
ולכל המדריכים נאחל שיהיה חופש מעניין ובטוח;


 
-

 

קצת ממה שקורה בחינוך...וקורה הרבה

הקיץ כבר כאן וסדר היום בכל הגנים השתנה. עברנו לסדר יום קיץ. בגיל הרך אנו מנסים לשמור על שגרה עד סוף אוגוסט, וזאת למרות התחושה שמתלווה אל סוף השנה . זו תקופה של פרידה ומחשבה על המעברים הקרובים.

גן מעיין וגן כוכב עובדים במתכונת קיץ- הגננות יוצאות לחופשה, וצוותו צוותים לקיץ. כמו כן, נבנו תוכניות עבודה בשני הגנים. השנה הקדמנו את שיפוצי הקיץ וחלק מהבתים כבר בהערכות לשנה החדשה. בבית התינוקות נבנית ממש בימים אלו חצר חדשה, מוזמנים להביא חפצים וכל דבר שיצא מכלל שימוש.

כמו שכולכם יודעים המערכת בצמיחה ואנו מברכים על כל ילד חדש שמצטרף. בשנה הבאה יהיו במערכת 115 ילדים. אנו נערכים לקליטת משפחות חדשות משלפים ורשפים ובתי הילדים והצוותים נערכים בהתאם. אני בשלבים אחרונים של בניית הצוותים לקראת השנה הבאה. זוהי תקופה רגישה לכולנו (צוותים, הורים וילדים). את הצוותים יש לבנות בחשיבה רבה על הרכב הצוות ונתונים רבים שצריך לקחת בחשבון. כשהפאזל יהיה מוכן מבטיחה לעדכן מיד.

גן חדש

תהליך הבנייה נמצא ממש בישורת האחרונה והגן יפתח בספטמבר כמתוכנן. כידוע אנחנו קרובים למס' הילדים שיאפשר לנו תקן שלישי אך עדיין לא הגענו למספר הנדרש.

משרד החינוך מכתיב את התנאים לפתיחת הגן ואנו מחוייבים לו. מירי כפרי, איתן בלינקוב ואני עסוקים שעות רבות וימים שלמים כדי למצוא כל דרך אפשרית להשיג תקן לגן. עם זאת, קיבלנו החלטה שהגן יפתח גם ללא תקן. את הגננות שיעבדו בשלושת הגנים קובעת יעל קורן המפקחת של משרד החינוך, אני נמצאת איתה בקשר רציף.

גם את חלוקת הילדים לגנים תקבע יעל קורן יחד עם היועצת בהתחשב כמובן בהמון נתונים( בנים בנות ,שלפים רשפים ,קירבת משפחה ועוד). המטרה היא לבנות שני גנים בוגרים מאוזנים, ובהתחשב בכך שבגן כוכב יש מקום ליותר ילדים מאשר בגן החדש.

בסוף השבוע גם ילדי התלתון יצטרפו למרחבי הדשאים בבוקר. נאחל להם חופשה נעימה. תוכננה ופורסמה להורים תוכנית חופש מגוונת מאד לתלתון. הדר בלכר ונופר ביטון יעבדו יחד עם בנות הנעורים המקסימות בחופש. באוגוסט תצטרף אל הצוות זהר להב שתוביל את התלתון הצעיר בשנה הבאה.

בשנה הבאה יהיו בגילאי א'-ו' 66 ילדים. בתלתון בוצעו ויבוצעו במהלך הקיץ שיפוצים כחלק מההתארגנות לשנה הבאה (פיצול לשתי יחידות גיל).

ידוע לי שתקופה זו היא רגישה ומלווה בהמון חוסר וודאות ולכן חשוב לשדר לילדים ביטחון ושקט. בהזמנות זו אני רוצה להודות לכם ההורים ולכלל ציבור רשפים על האמון והסבלנות שאתם מקרינים לגבי מערכת החינוך. זה לא מובן מאליו. תודה גדולה למירי כפרי על הליווי הצמוד, ולאיתן בלינקוב על התמיכה בתהליך הצמיחה של המערכת על כל המשתמע מכך.

כמובן מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה .
קיץ נעים ובטוח לכולנו.

אורלי שטייניץ- מנהלת הגיל הרך והתלתון


 
-
 

מהבריכה – שימו לב!

במסגרת דרישות הבטיחות בבריכה הותקן באזור המשאבות מתקן לשטיפה (מקלחת) למקרה של מגע עם חומרים מסוכנים. המתקן מיועד אך ורק למטרה זו ואינו משמש לשטיפה אחרי רחצה בבריכה.

 
-
 
לרפי ומירי כפרי
ולכל המשפחה לנישואיהם של
שגב וזוהר
 
-
 
תודה
לאיציק אזולאי שהגיע לקריאתנו בשבת בבקר בעקבות קצר חשמלי כללי בביתנו, זיהה את הבעיה ניטרל אותה, וזאת ברצון בחיוך והסבר .... בימינו זה לא מובן מאליו....
יוסי וצביה רופאיזן

 
-
 

שעות פתיחת הבריכה לחודשים יולי אוגוסט 2016

יום ראשון09:00-12:0016:30-20:00
ימים שני ורביעי06:00-12:0016:30-20:00
ימים שלישי וחמישי09:00-12:00 16:30-22:30 רחצה לילית
יום שישי08:00-12:0016:30-19:30
יום שבת09:00-13:30 16:00-19:30

אירועים מיוחדים יפורסמו בנפרד

חופש נעים
אביבה


 
-
 
שבת שלום
 
-

 

 


לדף הבית