Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 10 — 17/6/16


 
-
 
לג' בעומר מאחורינו, תודה לילדי כיתה ו' והוריהם ולכל מי שעזר בהכנת הארוע ולא נתן לרוח העזה להכשיל, כי את המסורת הזו קשה להפסיק.
 
-
 
צוות שבועות מבקש להודות לכל מי שנתן כתף, יד וזמן- לכל מי שרקד או כִּירגְרֶף, לכל מי שכתב או קרא, ולכל המשתתפים בכל המופעים וההכנות. תודה לאנשי הארכיון על התערוכה המרגשת ותודה לחברי מועדון הנעורים, וביחוד לשמעוני המדריך על ההתגייסות והעזרה. תודה ולהתראות בשנה הבאה!
 
-

 

מהנעשה בחצר

נבחר צוות לוועדת צרכים מיוחדים

חברים: רובי סינה סגל, אושרית נתנזון, רונן מילניצקי.
הצוות יתכנס בקרוב ויחליט על דרכי פעולתו . במקביל אנו מכינים את התקנון לעבודת הצוות שיובא בסופו של דבר לאישור שיחת קיבוץ .

בחינוך

העבודות בתלתון להפרדת המבנה לטובה בוגרים וצעירים מתקדמות , נקווה שהעבודות תסתיימנה בהקדם ובקיץ המקום יוכל כבר לפעול במתכונת החדשה.... מבנה הגן נמצא לקראת סיום, החלו בצביעה ראשונה, השלימו את חלק מעבודות הריצוף ועוד.

בתרבות

רכשנו מערכת הגברה חדשה שהועילה מאד בארוע שבועות. העבודות להכנת אולם החוגים החדש מתקדמות וכבר משלימים את השיפוצים בשירותים.

בבריכה

בבריכה היגיע קהל משתתפים רב לפתיחה . ההכנות לבריכה היו כרוכות במתח רב לאחר שנגנב הרובוט והרובוט החליפי והמשאבה הראשית שהושבתה הופעלו מחדש סמוך לפתיחה מה שהשפיע על צלילות המים אך נכון להיום המים ממש מצויינים.

טופס דיווח

לפני שבוע חולק לתאי הדואר ונשלח גם בדוא"ל "טופס דיווח בדבר מספר הנפשות המתגוררות ביחידת דיור לצורך הקצאת כמות מוכרת של מים ליחידת דיור " . יש למלא את הפרטים עד החתימה והתאריך כולל. לצרף צילום ספח כמתבקש בטופס ולהחזירו לצביה במנהלה.

תערוכת חג השבועות

התערוכה שהוצגה בחג השבועות בארכיון תוצג החל מהשבוע הבא במסדרון במנהלה, מוזמנים להעיף מבט.

נקודת מי שתיה חדשה

לידיעת הציבור: נקודת מי שתיה חדשה הותקנה באזור מגדל המים לטובת המבלים במקום .

שבת שלום
איתן


 
-

 

מפת"ק נמסר

הרגע בו עלו החברים שנקלטו בשנים האחרונות דרך השער הסמלי אל כר הדשא והתפרסו לאורך חבילות הקש, היה רגע מכונן ומרגש במיוחד. וירטואלית- ערכנו את משיכת החבל המסורתית של החג ו- זכינו! עכשיו, עם בוא הקיץ אנו מאירים פנינו למועמדים החדשים.

ביום ד' 22/6 שעה 20:30 במועדון נארח את הילה ודניאל יפלח לערב של "עושים עניין" בתחומי עיסוקיהם: דניאל הוא איש תורות לחימה ומאמן נבחרת הנוער הישראלית-יעשה לנו קצת סדר . הילה היא מורה ומחנכת בתחומי אמנות הקולנוע והצילום.

ראינו כבר במהלך השנים האחרונות שמפגש כזה הוא דרך טובה להכרות. במהלך הקיץ תגענה המשפחות החדשות ונפגש באופן בלתי אמצעי בברכה ואחר כך גם בבתי הילדים.

בין השבים הביתה – עמיר כפרי ומשפחתו, יואש תדהר ומשפחתו, דרור להב ומשפחתו וכן שלוש משפחות חדשות מתמרת, כפר הנוער-נירים, ומתקוע. את סמינר הנקלטים ,בחרנו לקיים על פי תוצאות הסקר שערכנו , ביום רביעי בערב

ה-7 בספטמבר, עם החזרה לשיגרה אחרי חופשת הקיץ. לאורך כל הזמן הזה מגיעות אלינו פניות חדשות לקליטה ברשפים, וככל שאנו מוצאים ייתכנות הדדית, אנו מעמיקים את הקשר ומתקדמים הלאה.

רשם- יוסי


 
-

 
מזל טוב
לאסתי טריגלו
ולכל המשפחה להולדת הנכד יובל
בן לאתי ועפרי
אח לענבר ונגה

 
-

מבריכת השחייה

להורים שלום;

מבקשת לרענן את חוקי הבריכה להורים ולילדים.
 • ילד שמסיים כתה ד' – החל מ 1/7/16 יכול להגיע לבריכה ללא ליווי אך חייב את אישור ההורים. הוא לא יכול להביא איתו אורח!!!
 • נער מגיל 16 יכול להיות מלווה ואחראי על אחיו הצעירים ממנו . אורחים אינם נכללים בחוקים אלו!
 • אורחים מגיעים לבריכה רק בליווי מלווה מבוגר.

לבקשת החיילים

נבדקת אפשרות לפתוח את בריכת השחייה בשבתות עד השעה 14:00. לכן החל מהשבת הקרובה ( 18/6) הבריכה תהייה פתוחה בשבתות בבקר בין השעות 09:00-14:00.

שעות פתיחת הבריכה חודש יוני

ימים ראשון שני שלישי חמישי  בקר 09:00-12:00  אחה"צ 16:30-19:30
יום רביעי           בקר 06:00-12:00  אחה"צ 16:30-19:30
יום שישי           בקר 08:00-12:00  אחה"צ 16:30-19:30
יום שבת            בקר 09:00-14:00  אחה"צ 16:00-19:00
שתהייה לנו עונה קרירה נעימה ובטוחה.

להת' בבריכה
אביבה


 
-
 
שבת שלום
 
-

 

 


לדף הבית