Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 9 — 27/5/16

לחברים שלום;

בריכת השחייה

ההכנות לפתיחת עונת הרחצה בעיצומן, חדר המכונות טופל, רשתות הצל תוקנו, נרכש רובוט חדש לניקוי הבריכה בעל כושר עבודה טוב יותר מהישן, נרכש גנרטור חירום לצורך הפעלת שאיבה בהפסקות חשמל והתקבלו אישורים ממספר גורמים לנושאי בטיחות וכיבוי אש. במקביל ממשיך הליך תכנון שידרוג הבריכה וכבר אושר למתכנן להתחיל בתוכניות המפורטות.

אולם חוגים

החלו בעבודות להכשרת אולם החוגים במבנה חד"א. השירותים והמלתחה עוברים שיפוץ, נעשה טיפול בתקרה והוחלפה צנרת המים. אנחנו מקווים לחנוך בהקדם פעילות חוגים ראשונה במקום. -

בחינוך

  • בגן הילדים החדש עוסקים בריצוף ובשלבי סיום הטיח.
  • בתלתון יתחילו בקרוב עבודות ההפרדה לשני אזורי פעילות.

בקליטה

  • ישנן פניות של משפחות המבקשות להקלט ברשפים אך יש קושי במציאת דיור זמני עבורם.
  • בנושא השכונה החדשה - בשבוע הבא יתחיל הליך תכנון השכונה עם צוות משרד השיכון.

בנוי

הגיע הציוד והצנרת למתיחת קווי מים חדשים בשכונה הצפונית ובאתרים נוספים.

בתאורה

התקנו מספר גופי תאורה חסכוניים לדוגמא ואנחנו בודקים אותם על מנת להחליט באיזה גופי תאורה לבחור לצורך החלפת גופים בזבזניים בחשמל.

בביטוח

לאחר מאבק קשה וממושך בחברת הביטוח לגבי נזקי הסערה מאוקטובר 2015 הגענו להסכמות עם החברה על תשלום של חלק מהנזקים שנגרמו.

בעיות כלבים

נושא הכלבים המשוטטים ממשיך להטריד, אנחנו חוזרים ומבקשים להשתמש בסמרטפון באפליקציה של המועצה האזורית עמק המעיינות ולא להסס לשלוח הודעת תלונה למוקד המועצה על כל מטרד של כלב משוטט. למועצה יש את הכלים לטפל בכך ורק כאשר יהיו תלונות, המועצה תשפר את הטיפול בבעיה. הכיוון הוא שהמועצה תכשיר פקח שיהיה מצויד במכשיר שידע לקרוא את נתוני ה"צ'יפ" של הכלב ואז יוכל להגיש תלונה + קנס לבעל הכלב ללא צורך בלקיחת הכלב להסגר.

חתולים

לאחרונה פרסמה המועצה מודעה מטעם ד"ר גרי וולך - ווטרינר רשותי ויעקב קדוש - מנהל מחלקת תברואה , על מבצע עיקור חתולי חוצות החל מחודש מאי שבמסגרתו ילכדו חתולי הרחוב, יעוקרו, יחוסנו נגד כלבת, יסומנו בקטימת אוזן שמאל ויוחזרו למקומם תוך 24-48 שעות, עדיפות תינתן למוסדות ציבור.
בעלי החתולים הלא מסומנים מתבקשים להיות ערניים לפרסומי מזכירות הישוב לגבי מועד הלכידה בישוב בכדי להמנע מלכידה מיותרת של החתולים הביתיים. העיקור אינו גורם סבל אלא תורם לאיכות חייהם של החתולים. פגיעה בחתולים אסורה על פי חוק.
תושבים אשר עדים להתרבות לא מבוקרת מתבקשים לפנות למוקד המועצה. טלפון 04-6588107 או באפליקציה או באתר האינטרנט www.maianot.co.il. . יש להשאיר פרטי איש קשר ולציין כמות מוערכת של חתולים וגורים

טיפול בביובים

בשבוע הבא יתחיל טיפול כולל בקיבוץ בשוחות הביובים נגד מקקים וחולדות.

תקשורת

לאור תקלות חוזרות ונשנות במערכת הטלפונים התקיימה פגישה של החברה שסיפקה את הציוד במערכת ברשפים על מנת לטפל במערכת שאיננה יציבה עדיין וגורמת לניתוקי טלפונים בבתי הלקוחות. דרשנו טיפול מהיר בבעיה.

חג שבועות

ההכנות לחג שבועות החלו ואנחנו כבר מצוידים במערכת הגברה חדשה ואיכותית שאותה נחנוך בחג. פרסום על תכנית החג יצא בקרוב

שבת שלום
איתן


 
-
 
מתוך ד"ש מראש המועצה האזורית מ 26/5/16

מצטיין הרמטכ"ל של מערך המילואים

רס"ר (במיל) גלבוע קמינסקי תושב שלפים, מפקד צוות בפלוגת התצפיות של גדוד הסיור בחטיבה – 226 הוא אחד מ – 45 מצטייני הרמטכ"ל של מערך המילואים ליום העצמאות 2016. בשירות הסדיר – שירת גלבוע בסיירת צנחנים, כלוחם וקשר של מפקד היחידה. גלבוע יקבל את אות ההצטיינות מידי הרמטכ"ל בטקס חגיגי אשר יערך בשבוע הבא.

ברכות!


 
-
 
מזל טוב
לאפרת ואלכס לופטקה
ולכל המשפחה
להולדת הבן ניר
אח לרואי וכפיר

 
-
 
מזל טוב
לאלגריה וג'ורי מזרחי
ולכל המשפחה
להולדת הנכד לביא
בן לענבר ואורי
אח לליבי

 
-
 
שבת שלום
 
-

 

 


לדף הבית