Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 6 — 1/4/16

לחברים שלום;

 
-

 
חג פורים היסטורי ברשפים – מבצע כזה עוד לא היה.
כל הכבוד להוגי הרעיון, לצוות תרבות/פורים, למתנדבים הרבים ולכל המשתתפים.
אושר גדול ועוצמה של קהילה!
תודה לכולם

 
-
 
_
מחרוזת תמונות

מהנעשה בחצר:

החינוך

  • גן הילדים החדש נמצא לקראת סיום בניית השלד.
  • נבנו סככות הצללה חדשות בפעוטון דבש ובגן מעיין.
  • בקרוב מתוכנן לבצע פיצול של התלתון לשני אגפים ולשתי קבוצות גיל.
עוד בחינוך: משרד הת.מ.ת מנחית עלינו גזרות חדשות לבקרים – עתה התקבלה דרישה להקים גדרות גבוהות סביב הגנים, לכסות את ארגזי החול, לסדר כפתורי מצוקה ועוד. במידה ולא נעמוד בדרישות הדרקוניות והמיותרות של הת.מ.ת יישלל מאתנו סמל המעון.

בתקשורת

החברה החדשה "הוריזן" נכנסה לפעילות ומחדשת מערכות. חברים שיש להם תקלות מתבקשים לפנות למוקד טלפון 099551717 ולדווח על תקלה.
חברים שהראוטר שלהם מפסיק לפעול ועליהם לנתק מהחשמל ולחבר שוב, בבקשה לדווח על כל מקרה כזה לאיתן במייל Belinkov@gmail.com (חשוב מאוד על מנת שנוכל לעקוב ולאתר תקלות).

ביטחון

שלפים ורשפים יואחדו בגדר משותפת . השער הדרומי הועבר לכביש לעין מודע ועדין לא מופעל (נמצא בטיפול) ובקרוב תפורק הגדר החוצצת בין שלפים לרשפים.

בקליטה

ההנהלה אישרה הסכם קליטה חדש מעודכן לימים אלה עבור המעוניינים להקלט ברשפים. כמו כן הוכן אוגדן קליטה חדש ומקיף באדיבות עינב מילר חברת פת"ק.

צוות לצרכים מיוחדים

ההנהלה מקדמת הקמת צוות לטיפול בבעלי צרכים מיוחדים – הגדרת תפקיד מעודכנת תופץ לחברים. מתנדבים לתפקיד הרגיש הזה יתקבלו בברכה.

בבריאות

האחות קטי סיימה לצערנו את עבודתה במרפאה. אנו מודים לה על תקופת עבודתה ועזרתה לציבור ומאחלים לה הצלחה בכל אשר תפנה. אנחנו מחפשים כמובן ללא לאות מחליפה.

דוחות שנתיים

בימים אלה החלו להגיע דוחות שנתיים מקרנות הפנסיה, נבקש להעבירם אלינו .

בריכת השחייה

לאור התארכות זמן התכנון של שדרוג הבריכה , פעולות השדרוג נדחו בשלב זה עד לאחר סיום עונת הרחצה הקרובה. השנה הבריכה תיפתח כרגיל!

שבת שלום
איתן


 
-

 

ועוד מפורים

בשבוע בו חגג הקיבוץ ברב פאר את חגיגת הפורים התקיים גם יום שהוקדש לחברינו הוותיקים. היום היה מהנה וכלל הרצאה מעניינת מאד ולאחריה הנעימה שלומית חפץ (שטרן) בשירה בליווי האקורדיון הנצחי שלה והשרתה אווירה פורימית שמחה, לבסוף היתה ארוחה כיד המלך .

על הכל עמלו, הצוות הנאמן שמלווה אותנו ביום יום וראוי לכל שבח: רחל תדהר, רותי סלע, בתיה תור ויונה גדיש.

בשם החברים הוותיקים
הדסה קושניר


 
-

 

מפת"ק נמסר

ארועי פורים ותהליך הפקתם המוקפד, תוך ראיה ונגיעה בכל מרכיבי הקהילה הם הוכחה ניצחת לתהליך ההבראה שעובר על רשפים. אין ספק שהרף הגבוה משאיר טעם של עוד... השבוע קיימנו מפגש של חברים משכבת גיל 40 + 50+. תחת כותרת "תחושות לגבי תהליך הקליטה ברשפים".

חשוב לנו לעצור מדי פעם ולהציף את הלכי הרוח של כל נתחי הקהילה ולנתח את הדברים על מנת להישאר רלוונטיים ולשפר את הטעון שיפור. בין הדברים שעלו על ידי משתתפי המפגש בלט הצורך בקיום מפגשים בלתי פורמאליים לקרוב בין החברים, המרגישים גם את הבדידות והחששות בקהילתנו המאופיינת כחמה, מקבלת ותומכת.

קבלנו חיזוק לגאוות היחידה הן על ידי נציגי הנקלטים שנכחו במפגש והן ממקורות חוץ לרשפים שנשמעים במחוזותינו הקרובים והרחוקים. הוצפו בפגישה הקשיים הדו צדדיים של שמירה על איזון בין הרצון להעניק ולתרום לבין שימור הקיים ופיתוחו.

מהלך שמיעת הקולות מהשטח הוא נכון ונחוץ ואין זולת ההקשבה בכדי לתת מענה, ולזמן והקצב האישי בו נטמעים שני הצדדים זה בזה והמצעידים את הקהילה קדימה. צוות פת"ק , בוחן, בודק, ממיין ומכין כבר את המועמדים הבאים המצטרפים לתהליך המבורך בהתאם להנחיות הקהילה ואפשרותנו למתן מדור זמני לנקלטים עד קבלתם לחברות ועד המעבר לבית הקבע.

זו התקופה בה אנו מוצפים בפניות בשל הצורך להבטיח מקום בחינוך, שלשמחתנו מבוקש כל כך.

רשם
יוסי


 
-

 

ספריה – תזכורת

הספריה פתוחה לציבור והקוראים מוזמנים להחליף ספרים.

מועדי פתיחת הספריה לנוחיותכם:

ימים א' – ה' בבקר בין 09:00-11:00 - לאה פרים בספריה
יום א' אחה"צ בין 16:30-18:00 - איריס ורמלי בספריה


 
-

 
מזל טוב לאניקה פרץ, לשלום פרץ
ולכל המשפחה
להולדת הנכדה סול
בת לשי

 
-

 
לאילן קידר
עם גיוסך לצה"ל
מאחלים לך בהצלחה

 
-

 
לתומר לנדה
עם גיוסך לצה"ל
מאחלים לך בהצלחה

 
-

 
לעידו האן
עם גיוסך לצה"ל
מאחלים לך בהצלחה

 
-

 

בשבת בצהרים נסדר ונארוז את מחסן התחפושות שבמטבח. לכן נא להחזיר תחפושות פורים מכובסות עד מועד זה, בכניסה לחד"א ניצבת אמבטיה לבנה שאפשר להניח בה את התחפושות (רצוי בשקית נילון) או להביא אלי למשרד מכובס בתוך שקית.

אסנת/צביה

גם בשנה הבאה נתחפש


 
-

 

אנחנו מתחילים באיסוף ציוד לגן החדש שנבנה ברשפים, לכן בבקשה מי שעושה סדר בבית לקראת הפסח , נא להביא או להודיע על הציוד לצביה במנהלה עד לאיתור מחסן שנוכל לאחסן את הציוד .

תודה מראש
הנהלת חינוך


 
-

 
שבת שלום
 
-

 

 


לדף הבית