Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 9 — 5/6/15

לחברים שלום

מהנעשה בחצר

חגיגות שבועות מאחורינו – תודה ללירון, לליאורה ולכל הצוות שעזר בארגון הארועים, הפעילויות, הפיקניק והסיורים בחג.

תשתיות

בוצע תיקון כביש המערכת.

לכביש זה מתחברות מדרכות מאזור בתי המגורים והמתגוררים במקום יוצאים לעבר הכביש , לחניות, לפחי האשפה ולכן אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה מציבור הנהגים לנסוע לאט בכביש זה.

סימון כבישים

ביצענו בסיוע המועצה סימון וצביעת כבישים וחניות. בקרוב יותקן פס האטה ליד גן מעיין.

מגרש כדורגל

הקמת המגרש הושלמה. ניתן יהיה להשתמש במגרש לאחר תקופת קליטת הדשא. תודה לינון אשכנזי ולאיתן קפלן על הביצוע.

הקמת מתקן משחקים חדש

עבודות ההכנה לקראת הקמת המתקן מתקדמות, בשלב זה העברנו את מחסן התחפושות לחלקו הדרומי של המטבח שפונה מהציוד שהיה בו לטובת קליטת התחפושות.

עובדת סוציאלית

עו"ס חדשה נכנסה לעבוד ברשפים, שמה אסנת משדה אליהו. לאסנת ניסיון רב בעבודה סוציאלית בקיבוצים ואנו מאחלים לה הצלחה בתפקידה. נועה להב ממשיכה להיות אשת הקשר והפניות לאסנת תהינה דרכה. אסנת תעבוד ברשפים בימי רביעי בין השעות 08:00-12:00.

מוני חשמל

אנו נמצאים בשלבי סיום של החלפת כל מוני החשמל ונתחיל בהטמעת המערכת וקליטת השידורים של קריאות המונים באינטרנט.

תקשורת

חברת רוטל מתקדמת לקראת סיום הפרויקט ובתים רבים כבר חוברו למערכת החדשה. אנחנו נמצאים כעת בשלב איבחון ובדיקה של המערכת וחשוב שציבור המשתמשים יודיע לאייל שמש בטלפון 0542103033 על כל תקלה שיש. ניתן גם להשאיר הודעות s.m.s

נוי

צוות הנוי מבצע בימים אלו הנחת קו למי גינות בשכונה החדשה וכן מתקן תקלות רבות בממטרות כשנוצרו כתוצאה מעבודות החפירה הרבות .

תאורה

ביצענו עיבוי של התאורה בחלק הצפוני של הקיבוץ והיא תופעל במלואה בימים הקרובים.

עיקור וסירוס חתולי רחוב

באישור המועצה האזורית והווטרינר של המועצה החל ב- 31/5/15 מבצע לאיסוף חתולי רחוב ברשפים למטרת עיקור/סירוס ושחרור חזרה למקום הלכידה על ידי ניידות ולוכדים של חברת רסקיו (שירותים וטרינריים ניידים). שם איש הקשר של חברת רסקיו – איל אדלר טלפון 054-6268555. בעלים של חתולים ביתיים מתבקשים להחזיק את החתולים בבית או לסמן אותם בקולר נמתח שמיועד לחתולים עד סיום המבצע .– אנחנו מבקשים מתנדבים לליווי המבצעים (לפנות לאיתן).

 
-
 
לידיעת הנהגים – שימו לב; החל מ 1.6.2015 – הקנס על דיבור בטלפון נייד בזמן הנסיעה הוא 3,000 ₪ מי שמסמס בטלפון – רישיונו נשלל ממנו ל - 30 יום והוא צפוי לעמוד למשפט.
 
-

 

דרך חדשה לעין מודע ואגירה שאובה.

בעקבות התחלת אכלוס שכונת שלפים והחיבור העתידי של רשפים שלפים ושלוחות במערכת של דרך ביטחון וגדר אחת , הדרך שמובילה לעין מודע ואגירה שאובה ועוברת בין הגדר הזמנית של הקיבוץ לבין שכונת שלפים תיסגר. הדרך הנ"ל תהווה דרך פנימית בתוך רשפים שלפים. כלי הרכב החקלאים והטרקטורים של רשפים ימשיכו להשתמש בדרך הנ"ל דרך שני שערים חשמליים. כדי להגיע לשטחים החקלאים.
לצורך כך החלה בימים אלו העבודה על דרך חדשה שתוביל לעין מודע ופרויקט אגירה שאובה ותעקוף את הקיבוץ ממערב. תוואי הדרך החדשה יצא מצומת הפניה לבית הקברות של מסילות , יעבור בשטחי הגד"ש של רשפים מערבית לקיבוץ בקצה המרוחק של חלקה שבע במרחק של כ 230 מטר מגדר הקיבוץ ויתחבר לכביש הקיים לכיוון עין מודע ממערב לשכונת שלפים.
תוואי הדרך הינו על בסיס דרך ישנה סטטוטורית שעברה במקום בעבר לאורך חלקה שבע.
הדרך הסטטוטורית הנ"ל אינה נכללת בתוך שטח המשבצת של רשפים.
קיבוץ רשפים ניהל משא ומתן ממושך עם המועצה בנושא הדרך והגיע עמה להסכמות שהדרך תצופה אספלט כדי למנוע אבק והקיבוץ יפוצה על השטח שנלקח לצורך סלילת הדרך. וועד ההנהלה של קיבוץ רשפים אישר את ביצוע הדרך הנ"ל על בסיס ההסכמות הנ"ל.
לצערנו הקבלן המבצע את העבודה לא הודיע ולא תאם עם הקיבוץ שהוא מתכוון לפנות את הקרקע מהשטח על תוואי דרך העפר שנמצאת בצמוד לגדר הצפונית של הקיבוץ ואבק רב כיסה את הקיבוץ עקב התנועה של המשאיות. פנינו לקבלן המבצע ודרשנו שהובלת העפר הנ"ל תופסק בציר זה.

 
-
 
מזל טוב
לאסתי ויאיר אברמובסקי
ולאשרה ועמית דקל
ולכל בני משפחותהם
לנישואיהם של עמית ושני
 
-
 
מזל טוב
לרויטל וליאור אתרוגי
ולכל המשפחה
להולדת הבת זואי
אחות לאוליביה
 
-
 
לאדם רישר
עם שחרורך מצה"ל
מאחלים לך בהצלחה
 
-

 
תודה
למירי כפרי על הנכונות והרצון הטוב לעזור לנו להגיע ולהשתתף בחוג קולנוע בגיל עוז.
שרה לוי, מרים מאירסדורף, שולה גרשטיין
 
-
 

תערוכת תמונות

מוזמנים לראות את תערוכת התמונות של ענפי בעלי החיים שהוצגה בארכיון בחג השבועות ומוצגת כיום במסדרון במנהלה. תערוכה זו החליפה את התערוכה של תמונות חדר האוכל לדורותיו שנארזו וישמרו עד למועד התאמת מבנה חד"א לאולם תרבות ויתלו במקום.

שבת שלום


 
-

 

 


לדף הבית