Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 20 — 14/11/14


 
-

 

מהנעשה בחצר

קרווילות

בוצעה הכשרה ראשונית של השטח המיועד לקרווילות.

חשמל

עבודות בשכונת מוסד לקראת סיום . חיבור המערכת החדשה לרשת יעשה באחד הלילות בשבועות הקרובים במשך לילה שלם שבו תהייה כנראה הפסקת חשמל כללית בכל הקיבוץ (על המועד המדויק תבוא הודעה).
עוד בחשמל, בקרוב נתחיל להתקין מוני חשמל חדשים בחלק מהבתים.

תקשורת

העבודות מתקדמות ולפי הערכות הקבלן תלוי גם כמובן במזג האוויר הפרויקט יסתיים בתוך כ – 3 חודשים.

וותיקים

ביום חמישי קיימנו פגישה ב"פנאי לי" על ענייני היום, נשאלו שאלות ונִתנו הסברים, בין השאר הועלו בקשות בנושא שירות נהג בית, העצמת הפעילות במועדון לחבר, תיקוני מדרכות דחופים , בעיה של חניות על דשאים ותנועת רכבים פרטיים על המדרכות.

שבת שלום
איתן


 
-

 

מדגה

בישיבה האחרונה של ועד ההנהלה נפרדנו מאביב אשכנזי. אביב בקש לסיים את תפקידו כמנהל המדגה והוא יוצא לדרך חדשה. את אביב מחליף שלו אריאלי מקיבוץ מעוז חיים. אביב הוביל את ענף המדגה ברשפים להישגים יפים ביחד עם הצוות הוותיק והנאמן: סמי, ראובן, עמית, משה, וראזי ובמעורבות גדולה והדרכה של אמיתי גבע ז"ל.
מאחלים בהצלחה לאביב בדרכו החדשה ולשלו שמחליף אותו בתפקיד.
מצורפים דברי ברכה שנאמרו בישיבה.

יורם

אביב
לפני שתים עשרה שנים קבלת את ניהול ענף המדגה ברשפים, אדם צעיר עם ניסיון מועט בניהול. הקיבוץ לקח הימור והפקיד בידך את הענף בו יש סיכונים גדולים וסיכויים גדולים. בתחילה קבלת תמיכה וחניכה ניהולית ומקצועית אבל מהר מאוד לקחת את המושכות וניהלת את הענף ביד רמה. בסופו של יום ההימור הצליח!
לנגד עיננו צמחת להיות מנהל מדגה מהטובים בעמק. בתקופה בה ניהלת את הענף התוצאות המקצועיות שופרו בצורה ניכרת כמו גם שורת הרווח. הענף נמצא בקו מתמיד של שיפור ונכון להיום הוא אחד מענפי המדגה המובילים בארץ. יש לך את היכולת לקרוא את המפה העסקית ואת מצב השוק בצורה נכונה ומנגד יכולת להוביל את הצוות ליעדים שהצבת מולו. נהנתי לעבוד מולך , והרבה מהידע שיש לי היום בנושא דגי בריכות למדתי ממך. אתה יוצא היום לדרך חדשה, אני וקיבוץ רשפים מאחלים לך בהצלחה! שמור על קשר עם הקיבוץ שהיה ותמיד יהיה ביתך... ולשלו שמחליף אותך - אתה נכנס לנעלים גדולות שמשאיר אביב – בהצלחה!

יורם


 
-

 

מהנעשה בנעורים

לאחר ראש השנה הקימו הנעורים ביחד עם חגית ובסיוע צמוד של דור דקל ואדם רישר את הסוכה המסורתית ובמהלך הימים עד לחג הסוכות, על גשמיו סידרו אותה, קישטו אותה והפכו אותה לחגיגית ומוכנה לקלוט את טקס החג וערבי התרבות בו.
במהלך חופשת סוכות מבית הספר הספיקו הנעורים לקיים ערב בית קפה מוצלח לבאי הסוכה וליהנות יחד עם חברי הקיבוץ בערב בינגו מאוחר.
מעבר לפעילות בקיבוץ יצא המועדון לפוייקה על הגלבוע ולביקור בטייסת העמק בה שירתה חגית, לאחר מכן רחצו בחוף הים בחיפה.
לאחר החג פורקה הסוכה בצורה מהירה ויעילה.
נודה לחברים שסייעו בהקמה ובפירוק: אדם רישר וחברתו עינב, דור דקל, מנור דביר, אורן גדיש, שוקי זינגר, גיל ארנן, עומר להב ועוד רבים וטובים שסייעו במתן יד או ציוד נדרש (מרגלית, וולטר, רונן ועוד) וכמובן ללירון טירם, האחראית על החג.

בחופש סוכות יצאו גם חניכי תנועת הנוער הבוגרים למחנה "יוסי יפה" שהתקיים ביערות ירושלים ובמהלכו טיילו ועבדו בשיקום שבילים ופריצת שבילי הליכה חדשים.

מעבר לאירועי חג הסוכות פועל המועדון בצורה רציפה ומסודרת, ניכר כי הנערים והנערות נהנים להגיע ולהיות חלק בפעילויות וסתם ביחד.

במסגרת הפעילות התנועתית החלה שנת הדרכה סדורה ומתקיימות פעולות לכל שכבות הגיל מד' ועד ט'. כל הכבוד למד"צים המשקיענים ( אביב, יערה, נועה ועידו) ולש"שינית סתיו.

ומה בהמשך?
בחודש דצמבר חגית תיקח הפסקה של מספר חודשים מהדרכה כדי להשקיע ולהצליח בפסיכומטרי וכדי לצאת לטיול מחוץ לארץ, במהלך החודשים שחגית לא תהיה היא תוחלף על ידי וונדי, אשר החל מהשבוע הקרוב כבר מגיעה לפעילויות הנעורים כדי להכיר ולהיכנס בצורה הטובה ביותר שניתן. נאחל לשתיהן הצלחה רבה, לחגית בלימודים ובטיול ולוונדי בכניסה טובה לתפקיד. ועוד נאחל למועדון הנעורים המשך פעילות מעולה ומוצלחת כפי שחגית הרגילה אותנו. מפגש הורים עם וונדי ואיתי יתקיים בתחילת חודש דצמבר, מועד מדויק ייקבע בשבוע הקרוב. מעבר לכך- אנו מתחילים לדבר ולהתכונן לקראת מרוץ הלפיד ואירועי חנוכה, כנס י"ב המסורתי של התנועה הקיבוצית וטיולי התנועה. שתהיה לכולנו שבת שלום

אורי ענב
רכז הנעורים


 
-

 

מפתק נמסר

הפעילות בגינה הקהילתית, הופכת משמעותית מאד בתרבות הפנאי שלנו. השבוע לקחנו חלק בפעילות יזומה של שוק-"קח-תן", לצידה של עבודה שוטפת בגינה, התענגנו על צלחת של אוכל בריא ממטבחה של מירי אפרים, ונכנסנו אל שעות הערב שהוארו והאירו לנו עוד פנים של יכולות מפגש.
הצטרפות משפחות משלפים לפעילות מוסיפה נופח נוסף והכרות חברתית חשובה להמשך בניית היחסים בינינו לבין אוכלוסיית שלפים.
צוות הגינה הקהילתית מחולק למספר צוותי משנה : אחזקה, ידע חקלאי ויעוץ, הפעלה תרבותית, פרסומים וחשיבה קדימה, וכן- ההנאה וההנעה מורגשים בשטח.

ישר כח!

מירי כפרי סיימה את פעילותה הציבורית במסגרת הבלתי פורמאלית של צוות פת"ק. למירי ופעילותה בקרב אוכלוסיית הבנים החוזרים בעיקר, היה חלק משמעותי מאד בעיצוב המתווה לקליטה על פיו אנו עובדים.
אני מודה למירי ומאחל לה עוד שנים רבות של פעילות ציבורית ברשפים ובסביבת גיל- עוז שם בחרה להמשיך ולהתנדב.

זה המקום לפנות אל הציבור להציע ידו ולהתחייב לפעילות בקרב צוות פת"ק, השליח הציבורי להמשך הצמיחה.

תודה !
רשם יוסי


 
-

 

אורנג'

ההסכם עם חברת אורנג' מסתיים בשבועות הקרובים. הקיבוץ מנהל משא ומתן מול חברת אורנג' לחתימה על הסכם חדש כאשר המטרה הינה הורדת המחיר לחבילה ללא הגבלה ואפשרות יציאה מההסכם ומעבר לחברה אחרת בכל רגע נתון וללא קנסות יציאה.
לידיעתכם;
מסר יורם

 
-

 

גדקום

איריס ורמלי סימה את תפקידה כמקשרת מול גדקום. תודה לאיריס על פעילותה המסורה והיענותה בכל שעות היום במסגרת התפקיד .
מחליף אותה שמעון דיגה טלפון 0547860393 (8393) נאחל לו בהצלחה .

 
-

 
ביום שני 17/11/14 שעה 18:30 במועדון תתקיים פגישה עם מורי כנעני ומיקי אביעוז - נציגי סוכנות ביטוח כנעני בנושא ביטוח בריאות לחברי הקיבוץ השלמת כיסוי לביטוח "מגן לבריאות".

 
-

 
ביום שני 24/11/14 שעה 19:00 במועדון תתקיים שיחת קיבוץ בנושא שינוי תקנון
(חומר פורסם וחולק לחברים בתחילת חודש אוקטובר.) למעוניינים אפשר לקבל אצלי שוב את החומר.

צביה


 
-
 
לחבצלת ואורי עינב
ולכל המשפחה
להולדת הבן איתן
אח לשקד ומעין
נכד לשרה גבע
נין לאסתר גודל

 
-

 

 


לדף הבית