Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 8 — 16/5/14


 
-

 
ארועי יום השואה, יום הזיכרון וחג העצמאות הסתיימו,
הטקסים היו מכובדים והחגיגות שמחות מגוונות ורבות משתתפים,
תודה לצוותים המארגנים לנעורים ולכל מי שנתן יד!
וכבר אנחנו בלג-בעומר
ילדי כיתה ו' מזמינים אתכם לחגוג את החג
בשבת 17/5/14 בשעה 18:00 ליד מגדל המים

 
-

 
לחברים שלום;

מהנעשה בקיבוץ

בחצר

סיימנו את הריסת 3 מבני הרביעיות הישנים והאזור ישנה את פניו בעתיד עם התחלת הבניה.

קרווילות

התקבל אישור מהמועצה ומהנהלת הקיבוץ להצבת 3 קרווילות נוספות ליד אלה הקיימות. הקרווילות הנוספות תהיינה בבעלות הקיבוץ . הקרווילות יהיו תוספת חשובה לדירות מגורים להשכרה לנקלטים שכה חסרות לנו כיום.

פרויקט סלילת מדרכה חדשה

אושר לנו פרויקט של סלילת מדרכה חדשה באזור שכונת מוסד בצמוד לבתים החדשים שנבנו באזור (מוסקו וגדיש). הפרויקט מתוקצב ומבוצע במלואו על ידי המועצה.

ספורט

בית הספר לכדור- סל שבשותפות המועצות עמק המעיינות וגלבוע מתכונן להקים ברשפים חוג כדור- סל לבני נוער, פרטים על כך יועברו בהמשך.

חשמל

בניה חדשה ושיפוצים

אנו מבקשים מחברים שמבצעים בניה חדשה או שיפוצים בביתם לדאוג להתקנת מוני החשמל מחוץ למבנה.

קריאת חשמל

הפקת התשלום הראשון התבצעה במאמץ רב של הכרת המערכת . תודה לדני קלינגר שנרתם למשימה ולאיציק אזולאי שמסייע בידע ובעצה. לקראת הקריאות הבאות אנו נבקש מחברים שלא נמצאים בביתם להעביר לנו את הקריאות בטלפון, (או לצלם ולשלוח במייל להנח"ש). מובן שאנו נמצאים בתהליך של הפקת לקחים והתארגנות, בתוך כך התברר כי בחלק מהחשבונות בוצעה גבייה של התשלום הקבוע רק עבור חודש אחד ולא עבור חודשיים ולכן חיוב זה יתווסף לחשבון הבא.

גביית צריכת חשמל

החברים נתבקשו לחתום על הוראות קבע על מנת לחסוך מעצמם את הטורח בביצוע התשלום וכן להקל על עובדות הנה"ח של הקיבוץ שצריכות להתמודד עם החשבונות הרבים בכל מועד של הפקת החשבונות.
באשר להוראת קבע : בינתיים התברר לנו שעקב מגבלות של תוכנת הנהלת חשבונות, לא ניתן לגבות רק את חשבון החשמל בהוראת קבע אלא לגבות את כלל ההוצאות החודשיות של החבר. מאחר ועל הטופס של הוראת הקבע מצוין שהגביה היא רק לחשמל, אנו מבקשים מהחברים שמביאים את הטופס החתום מהבנק לחתום על ספח שמאשר להנה"ח לגבות את כלל ההוצאות דרך הוראת הקבע. ללא אישור זה אין באפשרותנו להשתמש בהוראת הקבע. הפנסיונרים שמקבלים קצבה מהקיבוץ אינם צריכים לבצע את הוראות הקבע מאחר וחשבון החשמל מצטרף להוצאות השוטפות האחרות הנגבות בתקציב.

שבת שלום
איתן


 
-

 

מפת"ק נמסר

מהצרכים העולים מהשטח מתבקש להקים פורום צעירי רשפים, ואכן מצאנו את האיש שאמר:- "לוקח אני, ומרים את הכפפה".
אילן גדיש מוכן לרכז סביבו צוות שיהווה כתובת לצרכים של הסקטורים השונים מתוך צעירי רשפים, בוגרי י"ב, חיילים, וחוזרי צבא עד גילאי 30. מי שרואה חשיבות ומוכן להוביל את הנושא החברתי, תרבותי של פלחי קהילה אלו, מוזמן להצטרף אל אילן וחגית מדריכת הבוגרים, ולהכין תכנית מסודרת הכוללת מפגשים על בסיס לוח זמנים קבוע סביב תכנים שיענינו את הצעירים, טיולים, ויזמויות למען הקהילה והסביבה ברוח של גאוות יחידה. צוות פת"ק בתמונה ונכון לעזור היכן שצריך. גם הנהלת הקהילה ורכזת התרבות יתגייסו ויתקצבו בהתאם ליכולת. לפרטים נוספים ניתן לפנות ישירות אל אילן גדיש או אל יוסי ר.
יש בכוונתנו לזרז קבוצת חברים גדולה הנמצאת ברשפים לקראת השלב האחרון במסלול הקליטה שבו יגיעו להציג עצמם גם בשיחה לקראת הצבעה בקלפי. הם כאן אתנו והקיץ יזמן אפשרויות נוספות להכרות הדדית.

מלאי הדירות להשכרה עבור נקלטים חדשים בעלי משפחות מצומצם ולכן אנו נערכים ונפגשים עם מועמדים נוספים על בסיס של מצאי דירות. פניות חדשות מגיעות כל הזמן ובקרוב, עם הצבתן של 3 קרווילות לטובת אוכלוסיית רשפים, נוכל להביאן להמשך מסלול הקליטה, מתוך הבית ,כפי שנהגנו עד כה. אנו תקווה שחברים שהחלו בבניית ביתם החדש יסיימו במהרה ותתפנינה דירות נוספות למטרת קליטה.

רשם- יוסי
 
-
 
למירי ורפי כפרי
ולכל המשפחה
להולדת הנכד איתמר
בן לעמיר ושני
אח למיכאל

 
-
 
למור לוי
עם גיוסך לצה"ל
מאחלים לך הצלחה

 
-

 

 


לדף הבית