Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 6 — 11/4/14


 
-
 
חג פסח שמח

 
-

 
לחברים שלום;

מהנעשה בחצר

בשכונה המערבית

חגי ולירז אברמובסקי התחילו לבנות את ביתם, נאחל להם בהצלחה.

בנוי

במעגל התנועה סביב המקלט בכביש החדש הצפוני נעשות עבודות הכנה לגינון .

חשמל בשכונה

נעשות עבודות חיבור המגרשים לרשת החשמל והותקנו כבר ארונות החשמל ליד המגרשים.

בניה בתוך הקיבוץ

אחרי החג מתכוננים להריסה שלושה מבני "רביעיות" הסטורים במרכז הקיבוץ. במקום אחת מהן תתחיל בקרוב משפחת וילק שהתקבלה זה מכבר לחברות, לבנות את בית הקבע שלה, הריסת המבנים תפתח אופק להמשך הרכישה ובינוי עבור משפחות נקלטות, ותנקה במעט את מרכז הקיבוץ.

ביטחון

הותקן מנעול אלקטרוני בשער להולכי הרגל הצמוד לשער הקיבוץ. ההוראות לפתיחת השער למי שירצה להכנס רגלית הם: ללחוץ על הלחצן בשער ולחייג למספר הפותח את השער ואחרי כ – 25 שניות המנעול יפתח.

פנסיה

לאחר שהתקנון עבר בהצלחה אנו נערכים ליישם את ההחלטות ובמיוחד את התשלום הנוסף לחברים הבודדים. חינוך קיימנו פגישה במועצה עם מח' החינוך על מנת לקדם בניית גן ילדים נוסף בקיבוץ ואכן ישנה התקדמות .מידע נוסף נמסור בהמשך.

בהזדמנות זו אני רוצה לומר תודה לעובדי המנהלה והקהילה העוסקים במלאכה יום יום למען העשייה הציבורית אנו מאחלים לחברים ולתושבים חג שמח ואביב פורח;

שבת שלום
איתן


 
-

 

מפת"ק נמסר

האביב כבר כאן וגם אנו מנסים לזרז ניצנים- לפריחה. יושבות בקרבנו משפחות מועמדים לחברות הנמצאות במקומות שונים על רצף התהליך לקבלה לחברות על פי המתווה. אנו מעוניינים להגיע עמן לקצה תהליך הקבלה, לשיחה ולקלפי בראשית הקיץ. זה הזמן ליצור עמן קשר בלתי פורמאלי בדרכים שונות על מנת להכירם. אנו מעדכנים מעת לעת את מתווה הקליטה שלנו. לאחר החלטות שונות שהתקבלו בהנהלה עדכנו את המתווה ונוסח עדכני שלו נמצא באתר רשפים וכמובן אצלנו בפת"ק. זה הזמן לעניין שוב את הבנים שבחוץ ובני זוג היושבים בקרבנו וטרם התקבלו- לפנות אלינו להדרכה בתהליך הכל כך מבורך שאנו עוברים בשנים האחרונות.

רשם- יוסי


 
-

 

מהנעשה בגיל הרך

נכנסתי לתפקיד רכזת הגיל הרך לפני כחודש , וקיבלו אותי גם הצוותים וגם כל הגורמים בקיבוץ בחום ובנעימות. יש כאן מערכת חינוך מצוינת ,מקצועית ורצינית ואני שמחה להיות כאן.
אל המערכת מצטרפת סימונה – יועצת למערכות חינוך ממכון פירם. היא תלווה אותי את הצוותים ותיפגש עם הורים לפי הצורך.

עברנו את פורים בשמחה ובששון, היו פעילויות בכל הבתים, הילדים התחפשו, צלחות מתוקות, שיתופי פעולה מקסימים בין גן כוכב למעין וכמובן עם ילדי התלתון והנעורים שהעבירו לנו בוקר מקסים.

כרגע אני עובדת על ביסוס הקשר עם הצוותים ולומדת להכיר את הילדים . אחת המשימות שהצבתי לעצמי השנה היא התייעלות תקציבית ועליה אני כבר עובדת במרץ. משימה נוספת היא העצמת המובילות והגננות. אנחנו רגע לפני פסח וכבר עוסקים בהכנות לקראת החג.

שנת הלימודים תיפתח ב 1/9 השנה...בימים הקרובים אפרסם את התאריך לשבוע ההערכות.

עד כאן להפעם
אורלי שטייניץ טיאר – מנהלת הגיל הרך.

מהנעשה בחינוך הבלתי פורמאלי.

פורים עבר ביעף, ולפני שהספקנו לסדר ולארגן את צבעוניות החג, היגיעה חופשת פסח. בתלתון, עברנו פורים כייפי ומהנה. השנה הפורימון עבר לחדר האוכל. צוות התלתון בעזרת הנוער העבירו בוקר פורימי מלא משחקים, צבע, והנאות לילדי התלתון. המתקנים המתנפחים והטרמפולינה בחוץ, ופינות משחק, איפור וכמובן מגדת העתידות בתוך חדר האוכל סיפקו לכולם בוקר צבעוני ומהנה. בתלתון עצמו שהיה מקושט ויפה העלו הילדים הצגה, גם להורים וגם לילדי הגנים. הם עבדו והכינו את ההצגה בשבועות שלפני החג, ההתרגשות הייתה גדולה וההנאה עוד יותר. היום אנחנו כבר בחופשת הפסח. שוב, צוות התלתון (הדר ונופר) הכין חופש גדוש פעילויות ומהנה.

בשכבת הנעורים: בחג פורים, חגית והנערים היו עסוקים מאוד בעזרה בהתארגנות לחג גם לתלתון וגם לצוות פורים של הקיבוץ. כמו כן בסידור מחסן תחפושות. במקביל הם תכננו והשתתפו במסיבת פורים שהייתה בחפצי בה. המסיבה הייתה בהשתתפות הנוער מרשפים, ניר דוד, וחפצי בה.
במועדון נעורים סוף סוף נבנתה פרגולה שמזה זמן רב אנחנו מחכים לבנייתה. הנערים עסוקים בגיוסים שונים בקיבוץ, ובערבי פעילות במועדון הנעורים.
בתוך כל הפעילות השוטפת, יש פעילות סדירה של תנועת בני המושבים בהשתתפות של ילדי כיתות ד-ו וכיתות ז-ט. גם במועדון הנעורים יש תכנית פעילות לחופש פסח. רוב הנוער עובד בענפים השונים ובערב מגיע לפעילות במועדון. הנוער שלנו מורגש בכל פינה בקיבוץ בעשייה, בתרומה וברוח הנעורים השמחה היוצרת אוירה טובה.

כל הכבוד.

ולבסוף נאחל לכולנו חג פסח שמח. אביבי. ומהנה.
נירית.


 
-
 
ברכות
למאיה מדר שנבחרה לחיילת מצטיינת.
טקס קבלת תואר חייל מצטיין יתקיים
בהיכל ירושלים במעמד מפקד פיקוד מרכז
 
-
 
ליוחאי טירם ומיכה גלעד
תודה
על הושטת העזרה בטיול
שלום צור

 
-

 
מכללת נתיב גאה להציג

מערך הכשרות ולימודים במימון מלא של המדינה

עובדים בני 50+ שעוסקים במקצועות שוחקים מעל 7 שנים במצטבר, או בעלי 20 שנות וותק ללא הגבלת גיל. זכאים ללמוד ללא כל עלות!
מידע נוסף נשלח בדוא"ל , ונמצא על לוח המודעות במנהלה.

חג שמח


 
-

 

מחברת הוט נמסר שיש לסרוק את הערוצים הבאים מחדש:

ערוץ 1 – לסרוק ל – S21
ערוץ 2 – לסרוק ל – S8
ספורט 5 – לסרוק ל – C12
ערוץ רוסי RTZI לסרוק ל – S2
ערוץ רוסי 9 – לסרוק ל – S3
ערוץ הכנסת – לסרוק ל – S25
MTV - לסרוק ל – S24.

 
-

 

 


לדף הבית