Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 17 — 20/12/13

לחברים שלום;

משולחן מנהל הקהילה

בנייה

בשעה טובה החלו שלוש משפחות לבנות את ביתם החדש בקיבוץ, אורן גדיש ולירון יגל, יבין ואביגיל כפרי החלו לבנות בשכונה החדשה, עופר וגיליה נחומזון בונים במקום בנין המספרה/ כריכיה/פיזיוטרפיה, נאחל להם בהצלחה והשלמה חלקה ומהירה של הבניה.
בתשתיות הושלמו מגרשי חנייה נוספים ובעקבות הגשמים אנו נבצע סלילת מצעים במקומות נוספים על מנת לאפשר נגישות ללא בוץ. הכבישים החדשים עמדו בהצלחה בממטרים העזים שפקדו אותנו והניקוז עבד כמתוכנן. עדין יש מספר מוקדים מעל תשתיות הביוב שהקבלן התבקש לתקן. לבקשת האוכלוסייה המבוגרת הותקנו 3 ספסלים חדשים בכביש הצפוני.

שיוך דירות

נותרו עוד מספר חברים/יורשים שלא קיבלו חוזים מהמנהל, הטפול של המנהל הוא איטי מאד ומידי פעם מגיעים חוזה אחד או שניים. לאור העיכוב, הזמנו לפגישה במועדון לחבר את החברים שמעוכבים עדיין במנהל, לשיחה עם עו"ד אסף אלבז שמטפל בתחום הזה עבורנו במנהל. הפגישה תתקיים ביום ראשון 29/12/13 שעה 17:00.

ביטוח סיעודי

לאחר עיכוב שהיה לנו בבחירת החברה המבטחת , הגענו לסיכום סופי עם חברת מגדל והסוכן מורי כנעני ממשקי הקיבוצים על תעריפי הביטוח הסיעודי לחברים עד גיל 60. אנו מצרפים לדף המידע את תעריפי הביטוח, ונערוך מספר מפגשים לחתימת הפוליסות עם החברים.

תקציב לשנת 2014

ההנהלה מקיימת בימים אלה דיונים על הכנת תקציב האגודה לשנת 2014, היעדים רבים ומצד שני המשבר בחקלאות, בעיקר בענף המדגה, מחייב הכנת תכנית זהירה וקפדנית.

אוכלוסיה מבוגרת

נערך במועדון לחבר מפגש של האוכלוסייה המבוגרת עם מנהל הקהילה, נסקרו המשימות של הקהילה, נמסר מידע רב על הפעילות השוטפת והחברים העלו את הנושאים לטיפול.

חשמל

מערך החשמל בקיבוץ נמצא בתהליכי בדיקה והתאמה , נבדקות אופציות שונות להקמת פרויקט תאים פוטו וולטאיים על גגות הרפת לייצור חשמל עצמי וההנהלה אישרה התחלת פעילות בנושא.

ארועי ונדליזם

נבקש להתריע על מס' ארועי וונדליזם שנגרמו בשבועות האחרונים: שני רכבים של חברים חובלו, רכב אחד הושחת עם שריטות עמוקות ולרכב שני נחתכו הגלגלים בסכין. כמו כן בגינה הקהילתית הושחתו ערוגות. חברים שיש להם מידע על אירועים אלו מתבקשים לפנות למזכירות , תלונות הוגשו למשטרה.

מרפאה

עבודות השיפוצים במרפאה לקראת סיום, הותקנו שירותים רחבים לנכים, הוכן חדר רופא עם כניסה עצמאית ומחסן נפרד.

ביטחון

השער עבר לאחריות טיפול של המועצה, הוחלפו מכללים רבים בשער והוא שופץ והוכן לעבודה מחדש.

לידיעת החברים

על מנת לפתוח את השער גם מבפנים וגם מבחוץ יש צורך לעמוד על פס העצירה לפני השער ואז לחייג למספר הפותח את השער.

בית העלמין

הוחלפה צנרת ישנה ועתה יש מי שתיה גם בברזים בתוך בית העלמין.

ביטוח דירה/רכוש

התקיימו 2 ימים מרוכזים לחתימה על פוליסת ביטוח דירה/רכוש . מי שמעוניין בביטוח יכול להתקשר ישירות לסוכן של ביטוח חקלאי ולתאם מולו. פרטים וטלפון ניתן לקבל במזכירות.

בחירות למועצה

ביום שלישי 24/12/13 יתקיימו הבחירות למועצה ולרשות המועצה, כמנהל קהילה אני רוצה להעיד שיורם קרין סייע רבות לקיבוץ בתחומים רבים באופן עקבי ורצוף . את התוצאות כל אחד יכול לראות במרחבי הקבוץ בתשתיות החדשות שהושגו בין השאר בזכות מעורבותו בגיוס תקציבי פיתוח ממשרדי ממשלה. לכל אורך הקדנציה זכינו לאוזן קשבת וגישה ישירה ואוהדת לצרכינו. חיילים הנמצאים בחופשה מתבקשים להגיע למועצה האזורית ולהצביע. מועדי ההצבעה לחיילים: ביום שישי 20/12 בין השעות 07:00 עד שעתיים לפני כניסת שבת. במוצ"ש 21/12 משעה לאחר יציאת השבת עד 23:00. קלפי החיילים תמוקם באולם המליאה במבנה המועצה (קומה 2).
בואו לתמוך ביורם קרין לראשות המועצה ביום הבחירות.

איתן


 
-

מזל טוב

לאיה וברק אור להולדת הבת מתן, אחות לאלה.
 
-

מזל טוב

לאסתר בן דב להולדת הנינה, נכדה לפנינה ומיכה, בת לאורנה ויואב.
 
-

מזל טוב

לעמית מרגלית ונגה חדד להולדת הבת ענת.

 
-
 
נא לא להביא למרכזי מחזור הבקבוקים שקיות ניילון – הן לא נלקחות למחזור ומהוות מטרד.

מרגלית


 
-

 

 


לדף הבית