Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 10 — 5/7/13


 
-

לתלמידים היוצאים בימים אלה לחופשת הקיץ נאחל:
חופש מעניין מאתגר ומהנה;
ולמסיימי י"ב שלוחה ברכת הצלחה בכל אשר תפנו!

 
-

לחברים שלום

מהנעשה בקהילה

פיתוח בקרווילות

צוות הנוי השלים שתילת דשא בין הקרווילות .

פרויקט מתקני ספורט בטבע

נמשכות ההכנות של משטח מתקני הספורט שמתוכננים להגיע החודש ליד מגרש הכדור סל.

סלילת כבישים

עקב מחסור בציוד סלילה פנוי תתבצע סלילת האספלט בכביש הדרומי רק בשבוע הבא. לצערנו נהגים חסרי אחריות שנסעו בטנדרים וחצו אבני שפה ומדרכות גרמו לנזקים וחבל. העבודות בכביש הצפוני מתקדמות ובעקבות השגת תקציב נוסף לפרויקט הוערך התוואי לכיוון מזרח כך שיגיע בסמוך לבית התינוקות.

שכונה מערבית

העבודות כמעט הושלמו, נותר עדין להשלים את מילוי המגרשים והם ימסרו בקרוב למשתכנים.

שיוך

אנחנו מעבירים כל שבוע את המפרטים הכספיים שהתקבלו חתומים מהחברים, ומטפלים בכל הסוגיות המיוחדות כגון הנחות למשרתים במילואים וכד', המנהל מקדם באופן משמעותי את העסקאות וכבר הגיעו שוברי התשלום הראשונים עם חוזי החכירה + הדיווחים לשלטונות המס עבור המגרשים של הקבוצה הראשונה שהועברה למינהל. השוברים שהגיעו נסרקו והועברו לעו"ד שלנו לבקשתם, וחולקו לתאי הדואר! את השוברים ניתן לשלם בכל בנק , לא יאוחר מהמועד הרשום בשובר.
חתימה על חוזי החכירה תעשה בקיבוץ על ידי עו"ד שלנו במועדים שיפורסמו לחברים.

במסגרת בדיקות נוספות שאנחנו מבצעים ובנוסף להמלצות עורכי הדין שלא כדאי לערער על השמאויות של המינהל, פנינו למשרד שמאים בכיר, זוהר דרורי , ביקשנו וקיבלנו חוות דעת נוספת בקשר לשמאויות , תשובת השמאי היא שלא רצוי לערער על השמאויות ואפילו יש בכך סיכון מסוים ששמאות חוזרת תהייה בערכים גבוהים יותר.

שבת שלום

איתן


 
-

דיווח מהחינוך בגיל הרך

יצאנו "לחופש הגדול" שבגיל הרך כמעט ואין לו משמעות כל הבתים וכל הצוותים עובדים כרגיל ושומרים על שיגרת פעילות מוכרת לילדים מה שעוזר לכולם להישאר יותר רגועים ובטוחים.

השנה נשקיע את מרב ההשקעות בגן החדש, שבימים אלו מתחילים לעבוד ולהכינו לקראת שנה הבאה. החלטנו לשנות את השם של הגן ומהיום הוא יקרא "גן מעין". בבית זה יתחנכו ילדים בגילאי 3-4 בשנה הבאה.

מערכת הגיל הרך הולכת וגדלה מספרית ובתחילת השנה הבאה עלינו לטובה נתחיל עם 92 ילדים! ועוד היד נטויה. כולנו מתרגשות ומתכוננות לקראת הבאות.

בסוף חודש אוגוסט בין ה-20.8.13 ועד ה- 26.8.13 בתי הילדים יסגרו לצורך הכנה, סידור וניקיון וכן יום צוות ויומיים חופש לכל צוות החינוך וב -27.8.13 יפתחו השערים לקליטת הילדים.

שיהיה לכולנו חופש נעים ובטוח!

צביה בהלול


 
-

מהנעשה בחינוך הבלתי פורמאלי.

החופש הגדול הגיע ואיתו הקייטנות.

בתלתון

כמידי שנה ובהשקעה מרובה הדר בעזרת יובל בנו תכנית עם הרבה עניין, הנאה וגם למידה. אחת הפעילויות המאתגרות היא בניית "שבוע קיבוץ". בשבוע זה יכירו הילדים את ההיסטוריה של הקיבוץ ואת סיפורי המקום. שבוע זה יהיה גדוש בפעילויות ברחבי הקיבוץ וייתן לצעירינו זוויות חדשות –ישנות על קהילת רשפים. בנוסף, יערכו פעילויות שונות בקיבוץ ונסיעות לימי כייף.

מועדון הנעורים

מדריך חדש התחיל לעבוד, שמו שימי והוא מתגורר ברשפים עם חברתו ירדן. שימי עורך הכרות עם הנוער שלנו ובמקביל התחלנו לבנות את תכנית החופש שתכלול ימי כייף ונסיעות, השתתפות ברפסודיה, השתתפות בפעולות שהמועצה מארגנת כמו טיול "לילה לבן" ועוד... החופש מביא איתו הרבה התרחשויות ועניין ואני מאחלת לכולם חופש נעים ובטוח.

נירית.


 
-

גינה קהילתית ברשפים

בכוונתנו להקים גינה קהילתית ברשפים. כל החברים והתושבים מוזמנים לקחת חלק בעשייה זו וליהנות מפרי עמלם. המעוניינים יוכלו לקבל שטח מוכן לשתילה, השקיה, שתילים של תבלינים /ירקות וכן ליווי מקצועי שיינתן על ידי ישראל תור. הפעילות בגינה תתחיל בספטמבר, לאחר הכשרת השטח מחוץ לגדר הקיבוץ, בסמוך לפשפש שליד הבריכה. למעוניינים, ניתן להירשם בלוח המודעות ובכלבו. לפרטים אפשר לפנות לנאוה כפרי, אפרת לוי, מירב סגל
 
-
 
מזל טוב
לאיתן ונעמי קפלן
ולכל המשפחה
להולדת הנכד איתי
בן לניר וטל

 
מזל טוב
לאיתן ומירה בלינקוב
ולכל המשפחה
להולדת הנכד יהונתן

 
-

 

 


לדף הבית