Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 5 — 5/4/13

לחברים שלום;

חג הפסח מאחורינו וזו ההזדמנות להודות לצוות לירון ונופר שיזמו את חגיגת המימונה ולכל מי שתרם וסייע להם.

בריאות

לצערנו שרות "עדימור" הופסק לכל האזור ונעשים ניסיונות ליזום גורם חלופי שיקח על עצמו את המשימה (מצ"ב פרסום).

הסעות

גם בתחום ההסעות היו תקלות קשות במהלך חול המועד. אנחנו פועלים על מנת לייצב את השרות (בשלב זה לא נוכל לפרט יותר מידי).

ביטוח סיעודי

לפי החלטות המדינה, הביטוח הסיעודי הקבוצתי לא יוכל להתחדש במתכונתו הנוכחית. חברות הביטוח ובמיוחד "ביטוח חקלאי" מנסות למצוא מסלול חלופי מתאים שיאושר על ידי המפקח על הביטוח.
מאחר ופוליסת הביטוח הסיעודי הקבוצתי של חברי רשפים מסתיימת ב – 30/4/13 סוכם על הארכת תקופת הביטוח עד ל 30/6/2013 מתוך הבנה שעד למועד זה יסתיים המשא ומתן על חידוש הביטוחים הקבוצתיים.
הארכת ההסכם כרוכה גם בעליית התעריף ל – 78.52 ₪ לחודש לחבר. למרות עליה זו, זהו תעריף זול בהרבה מתעריפי ביטוח סיעודי פרטי.

תשתיות

העבודות בכביש הדרומי הואצו לאחר שהקבלן הביא חומרי מצעים תקינים שאושרו על ידי הפיקוח. בשלב זה נעשות עבודות ההכנה לתאורת הרחובות.

בשכונה החדשה

נסללים עתה קווי הזנת החשמל והתקשורת.

סימון ותמרור

הגשנו בקשה למועצה לביצוע סימון ותמרור כבישים ופסי האטה בקיבוץ, בכוונה לבצע זאת במהלך הקיץ.

בניה פרטית בקיבוץ

אנחנו חוזרים ומבקשים מהחברים, ותיקים וחדשים, שיש בכוונתם לשפץ או לבנות בניה פרטית, לבוא ולהתייעץ עם הגורמים (מנהל הקהילה ורכז הבניין) פני שהם מתחילים בעבודות וזאת על מנת לקבל הסברים כיצד לעמוד בכללי תקנון הבניה הפרטית בקיבוץ ומה השלבים הנדרשים לשם כך, באופן זה יחסכו החברים את אי הנעימות ועוגמת הנפש שיבואו יחד עם צווי הפסקת עבודה כתוצאה מעבודות בניה ללא אישורים.

שבת שלום

איתן


 
-

מפת"ק נמסר;

לפני מספר שבועות נחתו אצלנו "היישר מברלין" זוג ישראלי נתנאל ודרור – המצפים לילד. הם גרים בדירה המשויכת למשפחת מעיין ובהמשך נבדוק עמם את תהליך קליטתם ברשפים.

בימים אלו הצטרפו אלינו קובי ורינת שדה ושני ילדיהם המשתכנים בדירתם של משפ' לדר. קובי ורינת נמצאם כבר בתהליך הקליטה מזה מספר חודשים והגיעו אלינו באמצעות משפחת נחומזון שנקלטה אצלנו זה מכבר.

נאחל לשני הזוגות ולילדיהם השתלבות טובה בחיי הקהילה בקיבוצנו.


 
-

"עושים ענין"

יש בכוונתנו לערוך ברשפים 2 מפגשי "מסטר-שף" במתכונת שתפורט כאן. בערב הראשון יביאו המתמודדים ממאפה ידיהם – עוגה, פשטידה, קינוח, סלט (לא בשר) ויחד עם הקהל נתעניין בהובי הזה של בישול-ואפיה. בערב זה – נגריל לכל אחד מהמתמודדים – משהו מהקהל שאליו יגיע ה"מסטר שף" המקומי ויכין איתו ובביתו מתכון כל שהו כולל טיפים להצלחה.

חברים וחברות המעוניינים להשתתף כמועמדים יפנו ליוסי ר. הקהל כבר יבוא מאליו ויצא נשכר.

מועד משוער – אחד מימי רביעי שבין עצמאות לשבועות.

כמו כן – ב"קנה" – ערב בו נפגיש את בוגרי יב' הוריהם, הצוות החינוכי ומעוניינים - לערב שנקרא לו "להתבגר ברשפים" רשימת המעוניינים "לעשות ענין" פתוחה ואתם מוזמנים לתאם איתי מועד ונושא למפגש.

יוסי ר.


 
-
 
שבת 6/4/13 שעה 11:00 נפגשים על הרחבה שליד חד"א לצילום קליף שישודר ביום העצמאות
 
-
 
יום ראשון 7/4/13 שעה 20:00 במבנה חד"א – טקס זיכרון ליום השואה והגבורה

 
-

 


לדף הבית