Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 11 — 3/8/12

לחברים שלום

מהנעשה בשטח

מגרש הספורט

MIGRASH HASPORT המגרש נחנך במפגש מהנה של הורים וילדים וכבר יש בקשות לקיום "טורנירים", תודה לאביק ליבנה שלקח על עצמו להיות נאמן לפעילות המקום. בנוסף תערך חנוכה רשמית של המגרש עם גורמי חוץ ועל כך יבוא פרסום.

מערכת קווי המים לנוי

המשאבה המיוחלת הגיעה מספרד לארץ בדרך הים, ולאחר התנגשות רבתית עם הבירוקרטיה הישראלית ונדודים בין נמל אשדוד ונמל חיפה וחזרה שוחררה המשאבה והועברה אלינו. אתמול הופעלה תחנת השאיבה לראשונה ומים זרמו בצינורות . בימים אלו יתבצעו החיבורים של ראשי המערכת.
תודה למויסס על העבודה המקצועית והרצון לבצע את הפרויקט מהרכיבים הטובים ביותר שיעמדו לאורך זמן.

תכנון

ההנהלה אישרה להמשיך לתכנן מערכת תשתיות גם במחצית הקיבוץ הדרומית שעדין אין בה תכנון מפורט. עוד אושר לתכנן תוכנית אב לאזור הספורט והנופש באזור מגרש הספורט החדש.

שכונה צפון מערבית

בהנהלה אושר לחתום הסכם עם החברה הכלכלית של המועצה לפיתוח התשתיות בשכונה הצפון מערבית . בשכונה 18 מגרשים והפיתוח יעשה בכמה שלבים.

מרפאה

לאור יציאתה של מירי דגן לחופשה בחו"ל, גייסנו את ילנה כאחות מחליפה. בנסיבות שקשורות בעבודתה האחרת של ילנה חלו תקלות בשחרורה לעבודה לרשפים והמרפאה נותרה ללא מענה רציף כפי שתוכנן מראש. אנחנו בהחלט מצטערים על הפגיעה בשירות המרפאה בתקופה זו, שולה עושה ככל יכולתה לתגבר את המרפאה ואנו מאד מוקירים ומודים לה על כך.מירי חוזרת לעבודה סדירה ביום שלישי וכך אנו מקווים שהמרפאה תחזור לתיפקוד רגיל.

הקרוונים

בשבוע הבא אמורים להגיע אלינו 3 ממ"דים וקרוון אחד כחלק מהקרווילות שהובטחו לנו למטרות קליטת המועמדים לשכונת שלפים ושאת התשתיות שלהם ניתן לראות באזור מגרש הכדור סל הישן.
 

שימו לב
לאחרונה פורק הריצוף במגרש הכדור סל הישן, המרצפות הונחו על ידי צוות העובדים שלנו אחר כבוד על משטחים , אך מפאת חוסר זמן לא הועברו למחסן נעול והן נעלמו! אנחנו מאוד צריכים את המרצפות האלה לצורכי הקהילה. זה הכל נועד לצרכים ציבוריים ולשיפור החצר.
לכן נעבור בחצר ונאסוף אותן חזרה.

ונדליזם

השבוע נגנבה על ידי בני נוער הקלנועית של המרפאה ונגרם לה נזק ניכר. הקלנועית היא אמצעי חיוני לצוות הבריאות על מנת לסייע לאוכלוסיה המבוגרת ואנו רואים בחומרה רבה את הארוע .

קליטה

הושלם כמעט לחלוטין שיפוץ "דירת הורים" עבור משפחה שאמורה להגיע בקרוב לרשפים ולהתחיל בתהליך הקליטה.

הודעות

  • בתיה תור מסיימת את עבודתה בתחום ארגון ההלוויות, אנו מודים לה על הרגישות והסבלנות הרבה בה טיפלה במשפחות האבלות ועל התמיכה שהגישה להן תוך הקשבה והתחשבות. מודים על המסירות בה ארגנה את ההלוויות ועל הזמן הרב שהקדישה לשם כך.
  • נעמי ברוש הודיעה על סיום תפקידה כמקשרת מול העובדת הסוציאלית – אנו מודים לה על התקופה הארוכה בה עסקה בהתנדבות בתפקיד רגיש זה תוך שמירה על סודיות וחשאיות הפונים ודאגה למקום המפגשים. בקרוב יצא פרסום לגבי הגשת המועמדות לשני התפקידים שהתפנו.

שבת שלום

איתן

-

טלפונים ניידים

לחברים שלום

בחודש יוני הסתיים ההסכם של קיבוץ רשפים עם חברת אורנג'.

ארגון קניות משקי עמק יזרעאל קיים מו"מ ארוך מול שלוש חברות הסלולר הגדולות במשק כאשר הוא מייצג כ – 12,000 מנויים מהקיבוצים באזור.

קיבוץ רשפים יחד עם מספר קיבוצים נוספים מאזור עמק המעיינות נתנו את הסכמתם לצרפם למו"מ. לאחר התמחרות בין החברות השונות הציעה חברת סלקום את התעריפים וההטבות הטובים ביותר.

בימים אלה הסכם ההתקשרות בין סלקום לבין המשקים נמצא בבדיקה של עו"ד מטעם ארגון קניות משקי עמק יזרעאל. פרטי ההסכם יופצו לחברים בעתיד הקרוב.

שבת שלום

יורם

-

לאדם רישר
עם גיוסך לצה"ל
מאחלים לך בהצלחה
 
לשקד סלם
עם גיוסך לצה"ל
מאחלים לך בהצלחה

 
-
 

מתכון גלידה של תמר מעין ז"ל מתוך עלון הקיבוץ 8/5/1981

פורסם במדור

"מן היד אל הפה".

החומרים:
1.5 כוס חלב
1/2 שקית אבקת קצפת
3 כפות אינסטנד פודינג
2 כפות סוכר
2 כפות ריבת תות שדה
1 חלבון.

אופן ההכנה
1. מקציפים במהירות גבוהה חלב+קצפת+פודינג+סוגר, עד שהעיסה נעשית סמיכה וקשה.
2. מקציפים חלבון אחד לקצף קשה.
3. מקפלים את החלבון בזהירות לתוך העיסה ומוסיפים 2 כפות ריבת תות שדה.
4. מאחסנים בתא ההקפאה בכלים סגורים
מתקבלת כמות של 1.5 חבילות גלידה

בתאבון!


 
-

 


לדף הבית