Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 3 — 1/3/12

פורים

costumes
 • שבת 3/3/12 שעה 10:00 בחד"א – מקשטים, מנפחים בלונים ונכנסים לאווירת פורים.
 • המעוניינים להשתתף במשלוח המנות יכולים להרשם עד יום שישי 2/3 , ההרשמה על לוחות המודעות בכל-בו ובמנהלה.
 • יום ראשון 4/3/12 במועדון - משתה אסתר – לכל הנשים –החל משעה 18:45 ובהמשך - "לפתוח פה גדול" עם שרה גילאון. (ראה פרסום נפרד)
 • יום חמישי 8/3/12 שעה 16:30 בחדר אוכל פורים ילדים – שמחה וששון ולסיום –תיאטרון רשפים מציג – "עליסה בארץ הפלאות"
 • יום שישי 9/3/12 החל משעות הערב ועד לתוך הלילה... והשנה חוגגים אחרת...(פרסום בנפרד)
 • מחסן תחפושות יהיה פתוח לילדים והוריהם בימים: ראשון 4/3 ושלישי 6/3 בשעה 16:00
 • מחסן תחפושות יהיה פתוח לנוער ולחברים ביום שישי 2/3 שעה 12:30, יום שלישי 6/3 שעה 17:00

 
-

מספר עדכונים משולחן מנהל הקהילה

בניה ברחבי הקיבוץ

מספר חברים נמצאים בשלבים שונים של תהליכי בנייה:
 • מש' האן - הכשירה מגרש לבניה חדשה בצד צפון בסמוך לכביש המערכת .
 • ליאור ודנה אברמובסקי - הכשירו מגרש במקום בניין רכבת שנהרס לטובת בנייה חדשה .
 • אילן וג'יין גדיש - הכשירו מגרש בצד דרום בצמוד ל"קולנוע קיץ" לשעבר שגם הוא עומד לההרס לטובת בנייה חדשה לנקלטים.
 • משפחות נחומזון צביקה ועופר מתעתדות לבנות שני בתים חדשים במקום המבנה של הכריכייה והמספרה של אושרה דקל (שעברה לבית שיקמה) .המבנה מיועד להריסה.
 • חיליק וחגית דהן יכנסו בקרוב להליך שיפוץ והרחבת ביתם , יעברו לדיור זמני בבית שקמה.

כל החברים שבונים או מרחיבים את ביתם חותמים בקיבוץ בטרם הגשת היתר הבניה לוועדה על הסכם לבניה פרטית, תקנון לבניה פרטית וטופס החתמת בעלי עניין בתשתיות. הקיבוץ מספק מידע לחברים בנושא תשתיות תת קרקעיות וקבצים לשימוש האדריכלים.

סימונים שנראים במגרשים שונים בקיבוץ הם סימונים שנעשים או על ידי מודד שהוזמן על ידי חברים שמתכננים בניה או על ידי איתן קפלן שסימן לחברים שביקשו לדעת בקירוב בלבד היכן גבולות מגרשם.

דיור זמני - אנו ממשיכים בתוכניות לפיתוח דיור זמני לנקלטים הן בבית שקמה והן בדירות שכיום מאוכלסות על ידי העובדים התאילנדים שיעברו בתוך מספר חודשים לדיור במבנה אחר. עדכונים נוספים בתחום זה יועברו לאחר שיבוצע סבב נוסף של קליטה לחברות .

פרוייקטים ציבוריים

פינת נוי בכניסה לקיבוץ

בוצע שלב א' בהקמת האתר בעבודות עפר ותימוך באבן . בשלב הבא תוקם רשת ההשקיה והצמחייה .

כביש כניסה לשלפים

העבודות בכביש מתקדמות בהנחת מצעים והידוקם, הושלמה התקנת שוחות ביוב נוספות ומיכלי התערובת שהפריעו לנתיב , סולקו מהתוואי . במסגרת העבודות התגלו בתוואי קווי תקשורת וטלביזיה לאורך ניכר וסוכם עם המועצה והקבלן על הנחת קווים חדשים מחוץ לתוואי הדרך. במקום יש גם תשתית של בזק שתועתק מהדרך בשלב מאוחר יותר מאחר ולוח הזמנים בבזק הוא איטי הרבה יותר. ניהול הפרויקט מתבצע על ידי המועצה ומפקח מטעם המועצה , יש לווי צמוד של הקיבוץ וישיבת תאום על בסיס שבועי לפתרון בעיות שמתעוררות תוך כדי עבודה. עד כה יש שביעות רצון מצידנו על ההענות והפתרונות.

שיפוץ מעון יום

השלמנו בעזרת רחל תדהר את העברת הניירת בנושא וקבלת האישורים הסופיים נמצאים בתהליך מתקדם.

קרווילות

התקבלה אשרה תקציבית בשלב זה ל-3 קרווילות ע"ח תקציב 2011. מבחינת תשתיות בוצעה בשלב זה מערכת הביוב לקרווילות וזאת במסגרת עבודות הביוב בכביש הכניסה. המועצה ממשיכה במאמצים לגייס כספים לייתר התשתיות הנדרשות לקרווילות.

מגרש ספורט

נערך סיור בשטח המיועד למגרש הספורט עם נציגי המועצה והמפקח מטעם המועצה שילווה את הפרויקט. סוכם על תוואי מתאים לקו החשמל שיספק תאורה למגרש. אנו מקווים שהעבודות תתחלנה בקרוב.

שיקום תשתיות ותיקות

התקיימה ישיבה לשיפוט התוכניות של כל הישובים במשרד החקלאות במחוז . רמת מוכנותנו הוכיחה את עצמה גם הפעם ובהתאם ללוח הזמנים שהוקצב לנו, המועצה תוכל לצאת למכרז די בקרוב.

רשת מים חלופית לנוי

כפי שנוכחנו לדעת עם קבלת חשבונות המים החדשים, מחיר המים מעבר לכמות קטנה ובסיסית הוכפל, ולכן, במידה ולא נבצע שום שינוי בצריכת המים בנוי המחיר יעמוד על 6 ₪ למ"ק על כן אנחנו נמצאים בשלבי תכנון סופיים של רשת מים חלופית לנוי שתקבל מים ממקור שאיננו מי שתייה. הרשת תוקם בכל רחבי הקיבוץ ותשרת אך ורק את הנוי הציבורי וזאת על פי דרישות משרד הבריאות שמחייב מרחקים מינימאליים בין רשת מי שתייה לרשת מים אחרים וחל איסור לקרב אותם.
במסגרת הפרויקט יונחו כ-4,000 מטר של צנרת חדשה בתוך הקיבוץ כולל צנרת ומשאבה שתגיע עד לתעלות המים שנמצאות מעבר לכביש 7767.

שבת שלום

ופורים שמח

איתן
 
-

על פי הרשום ירדו עד היום 355 מ"מ
 
-

מזל טוב
לאמיתי ושרה גבע
ולכל המשפחה
להולדת הנכד אמיר
בן לשחר ומריון
נין לאסתר
 
-

 


לדף הבית