Kibbutz Reshafim, 10905, Israel -

דף מידע מס' 8 — 13/5/11

לחברים שלום

אחרי הטכסים וחג העצמאות , שוב תודה לכל צוות התרבות, השותפים והמשתתפים בארגון והביצוע;

שיפוץ ה"רכבות"

ארחנו השבוע את מנכ"ל החטיבה להתיישבות מר דני קריצ'מן שלווה ביו"ר המועצה יורם קרין, מנהל המחוז ואנשי צוות מהחטיבה והמועצה. הפמליה סיירה בחצר הקיבוץ בבתי ה"רכבות" המיועדים לשיפוץ בתקציב החטיבה וכן בשטח המגרשים המיועדים לפיתוח ולקליטת משפחות חדשות, האורחים התרשמו מהדחיפות והנחיצות הבלתי מעורערת בשיפוץ בתי הרכבות לצורך דיור זמני למשפחות נקלטות.

שיוך דירות

לאחר חלוקת נתוני הוותק לחברים במסגרת (דף חבות או זכות) התקבלו מספר השגות על נתוני הוותק, בעקבות כך החליטה ההנהלה למנות צוות שיבדוק ויטפל בהשגות בהתאם לכללי חישוב דמי העזיבה והוותק המקובלים בתק"צ, חברי הצוות הם: נאוה כפרי ושמאי זינגר מרשפים וגד גור מחמדיה.
הצוות יצויד בכל החומר שהתקבל מהתק"צ ובהנחיות היועץ המשפטי של רשפים וכן ברשימות הנמצאות בידינו ובידי והחברים לגבי כל מקרה ומקרה.
הבהרה חשובה – נתוני (חובה או זכות) שנשלחו לחברים מיועדים לצורך הרישום הפנימי בקיבוץ כמתחייב מהתקנון ואין לנתונים אלו בהכרח קשר לרשימת החברים ומועד הצטרפותם לקיבוץ שהועברה לוועדה הפרוגראמות של משרד החקלאות בשנת 2005.
רשימה זו מהווה בסיס לחישוב שיערוך מינהל מקרקעי ישראל בבואו לבצע את חיוב דמי ההיוון של הנכסים של החברים בעת רישום הזכויות.
מועדי החתמת החברים להפניה למינהל יתקיימו בתאריכים הבאים:
יום שני 6/6/11 בין השעות 10:00-16:00,
יום חמישי 16/6/11 בין השעות 09:30-16:30,
יום שלישי 21/6/11 בין השעות 15:00-20:00.

ההסכמים יועברו לחברים בזמן הקרוב.

פנסיה

וועד ההנהלה קיים דיון מעמיק בנושא הפנסיה וגובש נוהל טיפול בפנסיה לחברים על פי עקרונות תקנון הקיבוץ, הנוהל יפורסם לידיעת החברים בקרוב. מאחר ובכוונת הקיבוץ לבצע עוד השנה הפקדת כספים לטובת צימצום הגרעון האקטוארי, אנו מקיימים משא ומתן עם מספר חברות יעוץ בתחום הפנסיוני על מנת לקבל לווי מקצועי לתהליך.

בריכת השחייה

ההנהלה החליטה להגדיל את תקציב שיפוץ בריכת השחיה ולבצע עוד השנה שלב שיקום ראשון שהוא תנאי הכרחי לפתיחת הבריכה. העבודות אמורות להתחיל בקרוב ולהסתיים עד לחודש יולי.

שבת שלום

איתן
 
בימים אלו מוצגת בקימרון תערוכת עבודות נייר (קולז')
של חברות קיבוץ רשפים:
בנדה רבקה, לדר פני, נתנזון יפקה, רודריגז אידה.
עבודות יפיפיות, מומלץ לבקר ולהתרשם!

בבית גבריאל מוצגת בין התאריכים 1/5-28/5 (ימי ראשון - סגור)
תערוכה "יצירות מעשי בדים" בנושא:

100 שנות קיבוץ

בתערוכה מוצגת עבודתה של חברתנו מיכל דביר
התערוכה יפיפייה, ונוגעת ללב – מומלץ לבוא ולהתרשם!

לחברי ואורחי רשפים חג שמח.

לכבוד הוא לי לברך אתכם לכבוד יום העצמאות ה- 63 למדינת ישראל.

מסביבנו יהום הסער - התהפוכות אצל שכנינו מסביב, ואנחנו סלע מעמיק באדמה החמה – ממשיכים במסלול של חתירה ליציבות כלכלית וחברתית. כאשר יפלו המים ממרומי הגלבוע אל הטורבינות כמו בתקופה של ידידנו רוטנברג אז רשפים תצעד בדרך כלכלית חדשה וכאשר נצליח להזרים משפחות חדשות לשבילי הישוב – והטפטופים הראשונים כבר נראים - אז נרווה גם נחת חברתית.

בהזדמנות חגיגית זו אני מברך את בני רשפים שעומדים על המשמר ביחידות השונות – ליבנו אתכם. ושתמיד תזכרו שרשפים זה הבית שממתין לכם. דור דקל, חגית כהן, אורטל אזולאי, עידן סלם, אריאל בן טולילה, ליבנת לוי, יסמין יקטר, גיא דיגה, עומר דיגה, דיקלה קפלן, אבישי ליבנה, גת קריגר, טל שירזי, נעמה ברליאה, יותם לוי, מגד שוהם, מאיה מדר, יונתן דפני, וחן ביטון - גיוס בפתח.

למסיימי י"ב השנה - סבלנות, זה יגמר! בהצלחה בסיום לימודיכם, בקיץ אתם אלו שתצאו לעצמאות – לפחות עד השרות.

ובהזדמנות זו אני רוצה לברך את צוות הצמיחה והקליטה שמתנדבים שעות וימים ללא לאות מתוך הכרה , רצון והזדהות עם המשימה של רשפים הבית שלי: עמוס, מירי לבנה , מירי כפרי, מרגלית, יוסי, סמי.

ברכה שלוחה גם לכל צוות המנהלה הנאמן.

תודה לצוות התרבות ולמארגני ומשתתפי הטכסים והאירועים שאו ברכה.

מחכה לנו ערב עשיר ושמח!

חג עצמאות שמח!מזל טוב לכל משפחת כפרי
לגל וענת
להולדת התאומים
נכדים לרפי ומירי
נינים לפילו

מזל טוב
לישראל קליין ולכל המשפחה
להולדת הנינה רומי
נכדה לחיילה ויואב

מזל טוב
למשפחת יקטר
ולישראל קליין
לנישואי אלון ודפנה

 


לדף הבית