Kibbutz Reshafim - Main Index -

eMail Addresses - כתובות דאר אלקטרוני

Members - חברים

Sorted according to the Hebrew alphabet
 
א - A, O
אברמובסקי אסתי, יאיר abramovs@reshafim.org.il Abramovski Yair, Esther
אזולאי איציק tc@reshafim.org.il Azoulai Itziq
אזולאי מירי m_azulai@reshafim.org.il Azulai Miri
אשכנזי ינון, אסתי trigal@reshafim.org.il Ashkenazi Inon, Esti
ב - B
בדי דני danybady@reshafim.org.il Badi Dany
ביטון יהודית, אמנון bitonfam@reshafim.org.il Biton Judith, Amnon
בן טולילה מויסס, מאירה bntulila@reshafim.org.il BenTulila Moises, Meira
בר יוסף שלומי, חיה barjosef@reshafim.org.il BarJosef Shlomi, Haia
ברוש יצחק, נעמי itzhaq@reshafim.org.il Brosh Itzhaq, Nomi
ברלאה רפאל, מרגלית rafaelba@reshafim.org.il Barlea Rafael, Margalit
ג - G
גבע אמיתי, שרה amitaigv@reshafim.org.il Geva Amitai, Sara
גדיש אמיר, גילר טלי gilerim@reshafim.org.il Gadish Amir, Giler Tali
גדיש יונה, דוד gadishim@reshafim.org.il Gadish David, Jona
גודל ראובן, חיה barbie@reshafim.org.il Godel Haya, Reuven
גרינגאוז יעל yaelgr@reshafim.org.il Gringauz Yael
גרשטיין שולה rafaelg@reshafim.org.il Gerstein Shula
ד - D
דביר מיכל m_dvir@reshafim.org.il Dvir Michal
דהן חיליק, חגית hilik@reshafim.org.il Dahan Hilik, Hagit
דולינגר אזי, אנדרי dollingr@reshafim.org.il Dollinger André, Françoise
דותן דפנה dafnad@reshafim.org.il Dotan Dafna
דיגה נירית ושמעון diga_shi@reshafim.org.il Diga Shimon, Nirit
דפני זאב, ליאורה dafnizev@reshafim.org.il Dafni Ze'ev, Liora
דקל עמית, אושרה ami_gods@reshafim.org.il Dekel Amit, Oshra
ו - V, W
ווירמלי וולטר, איריס wuermlis@reshafim.org.il Wuermli Walter, Iris
ז - Z
זינגר גונן, לאורה gonen_z_@reshafim.org.il Zinger Gonen, Laura
זינגר שמאי, שושנה shammai@reshafim.org.il Zinger Shammai, Shoshana
ט - T
טריגלו אסתי trigal@reshafim.org.il Trigalo Esti
י - I, Y, J
ימיני ווילמה wilmayem@reshafim.org.il Yemini Wilma
יפרמוב יעקוב jefremov@reshafim.org.il Jefremov Jacov
כ - K, C
כהן נוגה, צביקה yl_cohen@reshafim.org.il Cohen Noga, Zvi
כהנס שלמה kanasfam@reshafim.org.il Kanas Shlomo
כפרי אבישי, נאוה, אוריה cafrinav@reshafim.org.il Cafri Avishai, Nava
רפי כפרי ra_cafri@reshafim.org.il Cafri Rafi
כפרי מירי, רפי, cafriseg@reshafim.org.il Cafri Miri, Rafi
כ"ץ מריאנה nave_seg@reshafim.org.il Katz Marianne
ל - L
לביא יוסי, גילה sh_lavi@reshafim.org.il Lavi Yossy, Gila
לבנה מירי, אביק amir_liv@reshafim.org.il Livne Miri, Avik
להב עומר, מיה omerlahv@reshafim.org.il Lahav Omer, Maya
להב תאו, נועה t_lahav@reshafim.org.il Lahav Theo, Noah
לוי אפרת, ארז erezlevi@reshafim.org.il Levi Erez, Efrat
לוי יצחק, אלונה alonalevi@reshafim.org.il Levi Itzhaq, Alona
לוי שרה haimlevi@reshafim.org.il Levi Sarah
ליטבק יואב, מיכל yomiany@reshafim.org.il Litvak Yoav, Michal
ליטבק דוד, שרי d_litvaq@reshafim.org.il Litvak David, Sari
ליטבק יורם y_litvak@reshafim.org.il Litvak Yoram
לנדה טל, שולי lande@reshafim.org.il Lande Tal, Shuli
לנדה עליזה, אברום a_lande@reshafim.org.il Lande Aliza, Avrum
מ - M
מדר מאיה mayamadar@reshafim.org.il Madar Maya
מזרחי ג'ורי, אלגריה mizrahi@reshafim.org.il Mizrahi Yoram, Alegria
מילניצקי רונן ronen@reshafim.org.il Milnitzki Ronen
מנדלזון ציפי zipi@reshafim.org.il Mendelsohn Zipi
מרשלק שמוליק shmulik.marshalik@gmail.com Marshalik Shmulik
נ - N
עמרם נאמני, נאוה neemani@reshafim.org.il Nemani Nava, Amram
נתנזון אושרית, אורי oshritna@reshafim.org.il Natansohn Oshrit, Uri
נתנזון יפקה mnatanson@yahoo.com Natansohn Yaffke
ס - S
סברנסקי זאב, שרה savransky@reshafim.org.il Savransky Ze'ev, Sarah
סגל ויקי, הדס hadasvik@reshafim.org.il Segal Hadas, Viki
סגל טוסיה, דב t_segal@reshafim.org.il Segal Tossia, Dov
סגל יואל yoelsegal@reshafim.org.il Segal Yoel
סגל רובי, עמוס sarsal@reshafim.org.il Segal Ruby, Amos
סלם אביבה, יעקב aviva_sa@reshafim.org.il Salem Aviva, Yaakov
סלע רון,יהודית aviv_ron@reshafim.org.il Sela Ron, Yehudit
פ - P, F
פורמן סמי, סימה samy_fur@reshafim.org.il Furman Sami, Sima
פזי נמרד, עדנה pazi_fam@reshafim.org.il Pazi Nimrod, Edna
פרים לאה leahfrim@reshafim.org.il Frim Leah
פרץ אניקה annica_p@reshafim.org.il Peretz Annica
פרקלסקי שולה, משה perekals@reshafim.org.il Perekalski Shula, Moshe
פש דורי pasch@reshafim.org.il Pasch Dori
צ - Tz
ק - K, Q
קושניר הדסה hadasa_k@reshafim.org.il Kushnir Hadasa
קלייסט צבי kleist@reshafim.org.il Kleist Tzvi
קלינגר דני, היידה ayk@reshafim.org.il Klinger Dani, Haydee
קפלן איתן, נעמי eitankaplan16@gmail.com Kaplan Eitan, Noemi
קפלן נחום nahumk@reshafim.org.il Kaplan Nahum
קריגר איתי krieger@reshafim.org.il Krieger Itai
ר - R
רוזנבלום, עדנה, משה rosenblm@reshafim.org.il Rosenblum Edna, Moshe
רוזנבלום, נועם noam@reshafim.org.il Rosenblum Noam
רוזנר מנחם mnrosner@reshafim.org.il Rosner Menahem
רופאיזן אריה, אסתר rufeisen@reshafim.org.il Rufeisen Arie, Esther
רופאיזן יוסי, צביה zvia@reshafim.org.il Rufeisen Yossy, Zvia
רותם אלקה elkarotem@reshafim.org.il Rotem Elka
ש - S
שוהם יעל, יואב shoham_f@reshafim.org.il Shoham Yael, Yoav
שטורך פסיה pepa@reshafim.org.il Storch Pessia
שטרן טובה tova_str@reshafim.org.il Stern Tova
שרון אברהם, רקי, לילך lilach_s@reshafim.org.il Sharon Avraham, Raki, Lilach
שירזי אבי, עידית ashirazi@reshafim.org.il Shirazi Avi, Idit
ת - T
תדהר דוד, רחל tidhar_d@reshafim.org.il Tidhar David, Rachel
תור ישראל, בתיה batiator@reshafim.org.il Tor Batia, Israel

Administration and workplaces - מוסדות וענפים

ארכיון archive@reshafim.org.il Archive
חינוך hinuh1@reshafim.org.il Education
מדגה - סמי midgue@reshafim.org.il Fisheries
מטעים - רונן mataim@reshafim.org.il Subtropics Plantations
ענף המים - מויסס anafhamaim@reshafim.org.il Irrigation
רפת - וולטר reffet@reshafim.org.il Dairy
מרכז בניין - איתן m_binian@reshafim.org.il Builders
מרכז משק - יורם ארליך y_erlich@reshafim.org.il Manager - Erlich Yoram
מזכירה - צביה coahadam@reshafim.org.il Secretary - Zvia
הנהלת חשבונות heshbonot@reshafim.org.il Accountant
הנהלת חשבונות - חגית doar182@reshafim.org.il Bookkeeping - Hagit
הנהלת חשבונות - מורן moran182@reshafim.org.il Bookkeeping - Moran
דואר - איריס irisw@reshafim.org.il Post - Iris
אחראי על אתר האינטרנט webmaster1@reshafim.org.il Web master
עודכן יוני 2013 Updated June 2013

 


Home דף הבית